ସିଙ୍ଗରଙ୍କ ବଡ ବ-ୟା-ନ : ‘ହଁ ମୁଁ ନିଜର ପୁଅମାନଙ୍କସହ ବସି ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ଦେଖେ ‘,ତା ପରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ହଲଚଲ

ପର୍ନ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଦେଶରେ ଗୋଟିଏ ପଟେ ବବାଲ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ପର୍ନୋଗ୍ରାଫି ମା-ମ-ଲାରେ ରାଜକ୍ରନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଜେଲ ପଠାଇଦିଆଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନ୍ୟପଟେ ଏକ ପପଷ୍ଟାର ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ପପଷ୍ଟାର ଭାରତର ନୁହନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସବୁଆଡୁ ତାଙ୍କର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଅଛି। ଜଣାଇଦେଉଛୁକି ଇଣ୍ଡୋନେସିୟାରେ ୟୁନି ସାରାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପପଷ୍ଟାର ବାହୁ ସେତୟାନିଙ୍ଗ ବୁଡି ବିଗତ ଦିନରେ ଏମିତି ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ, ଯାହାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବବାଲ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ୟୁନି ସାରା ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସମୟରେ କହିଥିଲେକି ସେ ନିଜର ପୁଅମାନଙ୍କ ସହିତ ବସି ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ଫିଲ୍ମ ଦେଖନ୍ତି। ସେବେଠୁ ତାଙ୍କର ଏହି ବୟାନକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା ହେଉଅଛି। ଜଣାଇଦେଉଛୁକି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଏହାର ବି-ରୋ-ଧ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ଏହି କାମକୁ ସଂସ୍କୃତି ବିରୁଦ୍ଧରେ କୁହାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଲୋକ ଏଇଠି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ପପଷ୍ଟାରଙ୍କର କାମ ପସନ୍ଦ ଆସୁଅଛି।

‘ପିଲାଙ୍କୁ ପର୍ନରୁ ର-କ୍ଷା କରିବା ଅସମ୍ଭବ’…:-

୪୯ ବର୍ଷୀୟ ବାହୁ ସେତୟାନିଙ୍ଗ ବୁଡିଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡୋନେସିୟାରେ ୟୁନି ସାରାଙ୍କ ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା, ଯାହାଙ୍କର ଅନେକ ଗୀତ ସୁପରହିଟ ଅଟେ। ନିକଟ ଅତୀତରେ ସେ ୟୁଟୁବର ବିନ୍ନୋ ମେଲିଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଦେଇଥିଲେ।

ଯେଉଁଥିରେ ପିଲାଙ୍କ ଉପରେ ପର୍ନର ପ୍ରଭାବ ଉପରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ସାରା କହିଲେକି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ପିଲାମାନେ ପର୍ନ ନ ଦେଖିବା, ଅସମ୍ଭବ ଅଟେ। ଯଦି କେବେ ମାତା-ପିତା ପିଲାଙ୍କୁ ପର୍ନ ଦେଖୁଥିବାର ଧରିନିଅନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏହି କଥାକୁ ଲୁ-ଚାଇ ରଖିବା ଉଚିତ।

ଏତିକି ନୁହେଁ ସାରାଙ୍କ ମୁତାବିକ ତାଙ୍କର ପିଲା ଖୁଲା ବିଚାର ଅଟନ୍ତି। ସମସ୍ତଙ୍କର ପିଲା ପର୍ନ ଦେଖନ୍ତି, ତାହା ଏନିମେଟେଡ ହେଉ କିମ୍ବା ଆଜିକାଲିର ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ଥିବା। ସେ ନିଜର ପିଲାଙ୍କୁ ପର୍ନ ଦେଖିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତି। ଅନେକଥର ସେ ପିଲାଙ୍କୁ ସେ-କ୍ସ ଏଜୁକେସନ ବିଷୟରେ କୁହନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ସହ ବସି ପର୍ନ ଦେଖନ୍ତି। ତାଙ୍କ ମୁତାବିକ ଏହା ବହୁତ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ଅଟେ, ଏମିତିରେ ବହୁତ ଲୋକ ଏହି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ ନାହିଁ।

ଜଣାଇଦେଉଛୁକି ସାରାଙ୍କର ଏହି ବୟାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତୀ-ବ୍ର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି। ଯାହା ଉପରେ ଅଲଗା-ଅଲଗା ପ୍ରକାରର ପ୍ରତି-କ୍ରିୟା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଅଛି। ଜଣେ ୟୁଜର ଏହି ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇଲେଖିଲେକି ଦୟାକରି ଏମିତି ମା ଆଦୌ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପିଲାଙ୍କୁ ସେକ୍ସ ଏଜୁକେସନ ବିଷୟରେ କହିବା ପାଇଁ ଆହୁରି ଅନେକ ଉପାୟ ଅଛି। ଏହା ଜରୁରୀ ନୁହେଁକି ଆପଣ ତାଙ୍କ ସହିତ ବସି ପର୍ନ ଦେଖିବେ।

ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଲେକି ଯୌ-ନ ଶିକ୍ଷାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁକି ତାହା କେବଳ ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ଉପରେ ଆଧାରିତ ହୋଇଥିବ। ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ବୈଜ୍ଞାନିକ ତଥ୍ୟର ଆଧାର ଉପରେ ତାଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷିତ କରିପାରିବେ।

ଇଣ୍ଡୋନେସିୟାର ଏକ ସଂସ୍ଥାର ଜଣାଶୁଣା ବାଲ ଓ କିଶୋର ଶିକ୍ଷା ବିଶେଷଜ୍ଞ ଏଗଷ୍ଟ୍ରିଡ ପିଟର ସାରାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଲେକି ଏହା ଠିକ ଅଟେ। ଯେତେବେଳେ ଆମେ ପିଲାଙ୍କୁ ପର୍ନ ଦେଖୁଥିବାର ଧରୁ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ, କାରଣ ଆପଣ ଯଦି ତାଙ୍କ ଉପରେ ରା-ଗିଗଲେ ତେବେ ସେମାନେ ଲୁ-ଚିକରି ଦେଖିବେ। ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବସି ପର୍ନ ଦେଖିବାର ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ, ମା-ବାପା ଚାହିଁଲେ ବସି ପିଲାଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ କହିପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *