ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ୨୦ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା ମାରିଥିବା ଯୁବତୀ ବାହାରିଲେ ମିଛେଇ, ନୁଆଁ ଭିଡିଓରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ସବୁ ସତ

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ମହିଳା, କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ବହୁତ ପିଟୁଥିଲେ | ଏହି ମହିଳା ସବୁ ସୀମା ପାର କରି ୨୦ ଚାପୁଡ଼ା କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ପିଟିଥିଲେ | ସେହିପରି ଏହି ମାମଲାକୁ ଅଟକାଇବା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଯୁବତୀ କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଫୋନ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ | ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ବହୁତ ନିନ୍ଦା କରିଥିଲେ | ସେହିପରି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ମହିଳା ଉପରେ କେସ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିନେଲା | ଏହି କେସ ଲଖନଉ ପୋଲିସ ତରଫର ପଞ୍ଜିକରଣ କରାଯାଇଛି | ଏହି ଘଟଣା ଜୁଲାଇ ୩୦ ତାରିଖରେ ଘଟିଥିଲା |

କଣ ରହିଛି ପୁରା ମାମଲା :-

ଜୁଲାଇ ୩୦ ତାରିଖରେ ଲଖନଉର ନହରିୟା ଛକ ଟ୍ରାଫିକ ସିଗ୍ନାଲରେ ପୋଲିସ ଗୋଟିଏ କ୍ୟାବ ବାଲାକୁ ଅଟକାଇ ଥିଲା | ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଅଟକାଇବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ସେଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ପହଞ୍ଚିଲେ | ଯିଏ କି କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଜୋରରେ ପି-ଟି ଚାଲିଲେ | ପୋ-ଲି-ସ ଯେତେବେଳେ ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଏପରି କରିବାର କାରଣ ପଚାରିଲା, ସେତେବେଳେ ମହିଳା କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଉପରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରି କହିଥିଲା ଯେ ସେ ଠିକରେ ଗାଡି ଚଳାଉ ନଥିଲେ | ମହିଳା ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଥିଲେ ଯେ ଏହି କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭର ତାଙ୍କ ପାଖ ଦେଇ ବହୁତ ସ୍ପିଡ଼ରେ ଗାଡି ଚଳାଇ ଯାଇଥିଲା | ଏହାବ୍ୟତୀତ ଯୁବତୀ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଗାଡ଼ିରେ ବସିଥିବା ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ |

ଯୁବତୀ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବହୁତ ସ୍ପିଡ଼ରେ କ୍ୟାବଠାରୁ ଅଳ୍ପକେ ବଞ୍ଚିଗଲେ | ସେହିପରି ଡ୍ରାଇଭର ମଧ୍ୟ ନିଜର ପକ୍ଷ ରଖି ଯୁବତୀଙ୍କ ଉପରେ ସାଇଡ ମିରର ଏବଂ ଫୋନ ଭାଙ୍ଗିବାର ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଛନ୍ତି | ପୀଡିତ ଡ୍ରାଇଭର ସଆଦଲ ଅଲି ପୋ-ଲି-ସ-କୁ କହିଥିଲା ଯେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଫୋନକୁ ଦୁଇ ଖଣ୍ଡ କରିଦେଲେ ଏବଂ କାରର ମିରରକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ |

କଲେ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହଙ୍ଗାମା :-

ଏହି ମହିଳା ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହଙ୍ଗାମା କରିଥିଲେ | ସେହିପରି ପରେ ପୋଲିସ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ମହିଳା କେସ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାପାଇଁ ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ | ସେହିପରି ଏହି ଘଟଣାର କିଛି ଦିନ ପରେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ହିଁ କେସ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଦେଲା | ବାସ୍ତବରେ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରି ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ଦେଖିଲା | ଯେଉଁଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଗଲା ଯେ ମହିଳା ମିଛ କହୁଥିଲେ | ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଝିଅଟି ନିଜେ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମାବଳୀକୁ ଉଲଂଘନ କରିଛନ୍ତି |

ଯେତେବେଳେ ରୋଡ଼ରେ ଗ୍ରୀନ ସିଗ୍ନାଲ ଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଗାଡି ଜୋରରେ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଯାଉଥିଲା | ଏହା ମଧ୍ୟରେ ସେହି ଯୁବତୀ ଗାଡିଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରେ ରାସ୍ତା ପାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | ଏହି ଝିଅ କ୍ୟାବ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଗଲେ | ତେବେ କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭର ଦ୍ୱାରା ଠିକ ସମୟରେ ବ୍ରେକ ଲଗାଇ ଦିଆଗଲା | କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀ ଏହି କଥା ଉପରେ କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କେସ ପଞ୍ଜିକରଣ କରାଯାଇଛି |

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବାପରେ ସମସ୍ତେ ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କେସ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାପାଇଁ ଦାବି କରୁଥିଲେ | ଯେପରି ଭାବେ ମହିଳା କ୍ୟାବ ଵାଲାଙ୍କୁ ପିଟିଥିଲେ, ତାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ନିଜର ରାଗକୁ ପ୍ରକାଶ କଲେ ଏବଂ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଦାବି କରାଯାଉଥିଲା |

Leave a Reply

Your email address will not be published.