ରାଗରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ବାଡ଼ିରେ ପିଟିବାକୁ ଲାଗିଲା ଦିଅର, ଭାଇ ତା ପରେ କଲା ଏମିତି ଅବସ୍ଥା, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ରାଗରେ ଥିବା ସମୟରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ନିଜର ବୁଦ୍ଧି-ସୁଦ୍ଧି ହରାଇ ବାସନ୍ତୀ ଏବଂ ତାପରେ ଏମିତି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି, ଯାହାକି ଅନୁଚିତ ହୋଇଥାଏ | ଦିଅର ଏବଂ ଭାଉଜର ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ମଜାଳିଆ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ଭଳି ହୋଇଥାଏ | ଅନେକଥର ଲୋକମାନେ ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ମା-ପୁଅ କିମ୍ବା ଭାଇ-ଭଉଣୀ ପରି ମାନିଥାନ୍ତି | ତେବେ ଦିଅର-ଭାଉଜଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରାଗ-ରୁଷା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଏପରି ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଦିଅର ନିଜ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଅଚାନକ ପିଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଏ |

ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ପିଟିବାକୁ ଲାଗିଲା ଦିଅର :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ବିବାହ ପରେ କନ୍ୟା ନିଜର ଶାଶୂଘରେ ପହଞ୍ଚେ | ଏହି ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ରୀତିନୀତି ପାଳନ କରାଯାଏ, ଯେଉଁଥିରେ ଦିଅର ଏବଂ ଭାଉଜ ଘର ବାହାରେ ବାଡ଼ିରେ ହାଲକା ହାଲକା ପରସ୍ପରକୁ ମାରନ୍ତି | ଏହା ମଜାଳିଆ ରୀତିନୀତି ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ଦିଅରର ମୁଣ୍ଡ ଖରାପ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ସେ ବାଡ଼ିରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଜୋରରେ ପିଟିବାକୁ ଲାଗେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rajnesh_Meena_❤🤞 (@rajnesh_meena_083)

ଦିଅରକୁ ଅଟକାଇବା ପାଇଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବର :-

ପ୍ରଥମେ ତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଲାଗିଲା ଯେ ଦିଅର ବୋଧହୁଏ ମଜା କରୁଛି, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ପୁଣି ରାଗରେ ବାଡ଼ି ଧରି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲା, ସେତେବେଳେ ସେଠାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାନ୍ତି | ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଟକାଇବା ପାଇଁ ତାର ଭାଇ ମଝିକୁ ଆସେ ଏବଂ ତାକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଚାଲେ | ଏହି ସମୟରେ ଭାଉଜ ଚୁପଚାପ ଠିଆ ହୋଇରୁହେ | ଭାଇରଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ପ୍ରାୟ ୧୮ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଲାଇକ କରିଛନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୫ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଲେଣି | ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ରଜନୀଶ ମିନା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କିପରି ଲାଗିଲା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *