ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଯୁବତୀଜଣକ କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଖୁବ ପି-ଟି-ଲେ, କାରଣ ଜାଣିଲେ ହେବେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଜଣେ ମହିଳା କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ବହୁତ ପିଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଲୋକମାନେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଟକାଇବାପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା ମଧ୍ୟ କଲେ | କିନ୍ତୁ ସେ ମାନିଲେନାହିଁ ଏବଂ ଲଗାତାର କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା ମାରିଚାଲିଲେ | ଏହି ମହିଳା ଏତେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେ କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଫୋନ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ | କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଘଟଣାକୁ ନିଜ ଫୋନରେ କଏଦ କରିନେଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏହି ମାମଲା ଉପରେ ଲୋକମାନଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି |

ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓ ଜୁଲାଇ ୩୦ ତାରିଖ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନର ଅଟେ | ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଲଖନଉର କୃଷ୍ଣନଗରର ଅବଧ ଛକରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ରାସ୍ତାରେ ଚାଲି ଚାଲି ଯାଉଥିଲେ | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଗୋଟିଏ କ୍ୟାବ ତାଙ୍କ ପାଖ ଦେଇ ଗଲା | ଝିଅଟିର ଅଭିଯୋଗ ଏହା ଯେ ଗାଡିର ସ୍ପିଡ଼ ବହୁତ ଥିଲା ଏବଂ ଗାଡି ତାଙ୍କୁ ସାଇଡରୁ ମା-ରି ଚାଲିଗଲା |

ସେହିପରି ପୋ-ଲି-ସ ଛକରେ ଗାଡିକୁ ଅଟକାଇ ଦେଲା | ଏହାପରେ ଯୁବତୀ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ ଏବଂ ସେ କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମା-ରି-ବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ଯୁବତୀ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସ୍ପିଡ଼ରେ ଯାଉଥିବା କ୍ୟାବରୁ ଅଳ୍ପକେ ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି | ଏହାବ୍ୟତୀତ ଯୁବତୀ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଗାଡିରେ ବସିଥିବା ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ | ସେହିପରି ଏହି ପୁରା ମାମଲା ଉପରେ ଡ୍ରାଇଭର ମଧ୍ୟ ନିଜର ପକ୍ଷ ରଖିଲେ ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ଉପରେ ସାଇଡ ମିରର ଏବଂ ଫୋନ ଭାଙ୍ଗିବାର ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି |

ସେହିପରି କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭର ସଆଦତ ଅଲିଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଥାନାକୁ ନେଇଗଲା | ତେବେ ଯୁବତୀ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅଭିଯୋଗ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ | ସେହିପରି ପୋଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ଆଇନକୁ ହାତକୁ ନ ନେବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇ ଛାଡିଦେଲା |

ଲୋକମାନେ ଝିଅଟିକୁ ଖରାପ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଝିଅଟି ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ପିଟୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆସିଛି ଏବଂ ସେମାନେ ଝିଅଟିକୁ ଖରାପ କହିଛନ୍ତି |

ସନ୍ତୋଷ ତିୱାରୀ ନାମକ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ଯୁବତୀଙ୍କର ଏହା ବହୁତ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ଅଟେ, ଯୁବକ ଦୋଷୀ ହୁଅନ୍ତୁ କିମ୍ବା ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କାହାକୁ ପିଟିବା ଯୁବତୀଙ୍କର ଅଧିକାର ନାହିଁ | ଯଦି ଯୁବକ ଭୁଲ ଅଟନ୍ତି ତେବେ ମଧ୍ୟ ଇଏ କାହିଁକି ଜଜ ହେଉଛି | ପୋଲିସଠାରେ ଅଭିଯୋଗ କରୁ, ପୋଲିସ ଆକ୍ସନ ନେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *