ଜେଲରେ ଥିଲା ସ୍ୱାମୀ, ଜାମିନ ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମା-ରି-ଦେ-ଲା,ଆଉ କହିଲା- ପ୍ର-ତି-ଶୋ-ଧ ପୂରଣ ହେଲା,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ଥିଲା ପୁରା ଘଟଣା

ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ଝଗଡା ହେବା ସାଧାରଣ କଥା ଅଟେ | ବହୁତ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଏମିତି ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲ-ଢେ-ଇ ଝ-ଗ-ଡା ସବୁବେଳେ ଲାଗି ରହିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ପରେ ଦୁହେଁ ପୁଣି ଭଲରେ ରହିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସବୁ କେସରେ ଏପରି ହୋଇନଥାଏ | ବେଳେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲଢେଇ ବହୁତ ବଡ଼ ରୂପ ମଧ୍ୟ ନେଇଥାଏ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଣିଷ ଯେ କୌଣସି ଖତରନାକ ପଦକ୍ଷେପ ମଧ୍ୟ ନେଇଯାଏ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିଲ୍ଲୀର ତୁଗଲକାବାଦ ଏକ୍ସଟେନ୍ସନର ଘଟଣାକୁ ନିଅନ୍ତୁ |

ଏଠାରେ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ଜେ-ଲ-ରୁ ଜାମିନ ନେଇ ବାହାରକୁ ଆସିଲା | ତାପରେ କିଛି ଦିନପରେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମାରିଦେଲା | ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲି-ସ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଧରିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ କହିଲା ଯେ ‘ମୋ ପ୍ର-ତି-ଶୋ-ଧ ପୁରା ହେଲା’ | ପ୍ରକୃତରେ ଏହି ସ୍ୱାମୀ ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀଠାରୁ କେଉଁ କଥା ପାଇଁ ପ୍ର-ତି-ଶୋ-ଧ ନେଉଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ତାକୁ ହ-ତ୍ୟା ମଧ୍ୟ କରିଦେଲା | ଚାଲନ୍ତୁ ଏହି କାହାଣୀକୁ ବିସ୍ତାର ଭାବେ ଜାଣିବା |

ଦିଲ୍ଲୀର ତୁଗଲକାବାଦ ଏକ୍ସଟେନ୍ସନରେ ରହୁଥିବା ଝରଣା ନାମକ ଯୁବତୀ ଲୋକଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ କାମ କରୁଥିଲେ | ତାଙ୍କର ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ନନ୍ଦା ନାୟକଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ନଥିଲା | ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାୟତଃ ଅନେକଥର ଲଢେଇ ଝଗଡା ଚାଲିଥାଏ | ଶନିବାର ଦିନ ମହିଳାଙ୍କ ଶବ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ନିଜ ବେଡ଼ରୁମରେ ମିଳିଲା | ଏହାକୁ ଦେଖି ସେହି ଅଂଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଲା | ପୋ-ଲି-ସ ଶୀଘ୍ର ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଆସିଲା ଏବଂ ସେ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା |

ଖୁବଶୀଘ୍ର ସେ ଗୋବିନ୍ଦପୁରୀ ପାର୍କରୁ ଝରଣାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନନ୍ଦାଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କଲା | ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ ଯେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କାହିଁକି ମାରିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ କହିଲା ଯେ ‘ ତାକୁ ମାରି ମୋର ପ୍ରତିଶୋଧ ପୁରା ହେଲା |’ ଏହାପରେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବାର କାହାଣୀ ପୋ-ଲି-ସକୁ କହିଲା | ସେ କହିଲା ଯେ ଶନିବାର ଦିନ ସେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା | ଏଠାରେ ତାର କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ବଡ଼ ଝଗଡା ହୋଇଗଲା | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ରାଗରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ତାର ଓଢଣୀ ଦ୍ୱାରା ଗଳା କାଟି ମାରିଦେଲା | ଏହାପରେ ସେ ସ୍ତ୍ରୀର ଶବକୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଲା ଏବଂ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଗଲା |

ନନ୍ଦା ଏକ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଜେଲରୁ ଜାମିନରେ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲା | ଏହାପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଭେଣେଇ ଉପରେ ଛୁରୀ ଦ୍ୱାରା ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିବାପାଇଁ ଜେ-ଲ ହୋଇଥିଲା | ଏହା ୨୦୧୭ ମସିହାର କଥା ଅଟେ | ତେବେ ଜେ-ଲ ଯିବାପରେ ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଶିକ୍ଷା ମିଳିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ବାହାରକୁ ଆସିବାମାତ୍ରେ ସେ ପୁଣିଥରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କଲା | କିନ୍ତୁ ଏଥର ସ୍ତ୍ରୀର ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ନଥିଲା ଏବଂ ସେ ମ-ରି-ଗ-ଲା |

ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋ-ଲି-ସ ନନ୍ଦା ଉପରେ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଧାରା ଲଗାଇ କେସ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି | ସେ ପୁଣିଥରେ ପୋଲିସ କବଳରେ ଅଛି | ସେପଟେ ଏହି ପୁରା ଘଟଣା ପୁରା ଅଂଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି | କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନଥିଲା ଯେ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀର ଏପରି ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ କରିପାରେ | ସେହିପରି ଏହି ପୁରା ମାମଲାକୁ ଆପଣ କିଭଳି ଭାବେ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣାନ୍ତୁ |

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *