ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ରାସ୍ତାରେ ଗାତ ଅଛି ନା ଗାତରେ ରାସ୍ତା, ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ବୁଝିପାରୁନାହାନ୍ତି ଯେ କା-ନ୍ଦିବେ ନା ହସିବେ

ଭାରତର ଅଧିକାଂଶ ଅଂଚଳରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ବର୍ଷା ହେଉଛି | ବର୍ଷାଋତୁ ଗୋଟେ ପଟେ ଖୁସି ନେଇ ଆସିଥାଏ ତ ଆଉ ଗୋଟେ ପଟେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ପାଲଟିଯାଏ | ଖାସକରି ସେହି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ଯାତ୍ରା କରିବାପାଇଁ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଛନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ଏହି କଥା ସମସ୍ତେ ଜାଣିନାହାନ୍ତି ଯେ ଭାରତର ରାସ୍ତା କେତେ ଖରାପ ପରିସ୍ଥିତିରେ ରହିଛି | ବର୍ଷା ହେଉଥିବାରୁ ରାସ୍ତାରେ ତିଆରି ହୋଇଥିବା ଗାତରେ ପାଣି ଜମି ରହୁଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅନେକଥର ଦୁର୍ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ଘଟୁଛି, ଯାହା ଉପରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ହସୁଛନ୍ତି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ହସ ମଧ୍ୟ ଲାଗିବ | ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ରାସ୍ତାରେ କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଗାତ ହୋଇ ପାଣି ଜମି ରହିଛି, ସେହିପରି ପାଖରେ ଗୋଟିଏ ଟ୍ରକ ମଧ୍ୟ ଠିଆ ହୋଇଛି | ଏହାମଧ୍ୟରେ ଏହି ରାସ୍ତା ଦେଇ ଦୁଇଜଣ ବୁଲେଟ ଯାତ୍ରୀ ଯାଉଛନ୍ତି | ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ପାଣି ମଝିରେ ନିଜ ବୁଲେଟକୁ ନେଇ ଯିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାମାତ୍ରେ ବାଇକ ଚଳାଳୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି ସହିତ ବୁଲେଟ ମଧ୍ୟ ଗାତରେ ପଡିଯାନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ କିଛି ଲୋକ ବୁଝିପାରିଲେ ନାହିଁ ଯେ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଗାତ ଅଛି ନା ଗାତରେ ରାସ୍ତା ଅଛି |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯିବା ମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ ମଜା ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ହୋଇପାରେ ଏହିପରି ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଘଟିଥିବ କିମ୍ବା ଘଟିପାରେ | ସେହିପରି ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ହୁଏତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପାଇଁ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଛି, କିନ୍ତୁ ଅନେକଥର ଏହାର ପରିଣାମ ବହୁତ ବିପଜ୍ଜନକ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ | ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ବର୍ଷାରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦୁନିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ carlovers_04 ନାମକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଏହାର ଫଳାଫଳ ସ୍ୱରୂପ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୪୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ମିଳିଛି | ତେବେ ଏହାକୁ ସେୟାର କରିବାର ମାତ୍ର ତିନି ଘଣ୍ଟା ସମୟ ଅତିବାହିତ ହୋଇଛି | ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଯେତେବେଳେ ବି ଏପରି କୌଣସି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆସେ, ସେତେବେଳେ ଏହା ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଏ | ଏହା ସହିତ ଏପରି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *