ମହିଳା ମାନଙ୍କର ୪୦୦ ଅ-ନ୍ତବ-ସ୍ତ୍ର ସହିତ ଗି-ରଫ ହେଲା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ଯାଞ୍ଚରେ ଲାଗିପଡ଼ିଛି ପୋ-ଲିସ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଆମେରିକାର ଅଲବାମା ରାଜ୍ୟରୁ ଏକ ଆ-ଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟଜ-ନକ ଘ-ଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଏଠାରେ ପୋ-ଲିସ ଜଣେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘରୁ ମହିଳାଙ୍କର ୪୦୦ ଅ-ନ୍ତବ-ସ୍ତ୍ରକୁ ଜ-ବତ କରିଛି | ମା-ମ-ଲା ଖୁଲାସା ହେବାପରେ ସମସ୍ତେ ଆ-ଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ମହିଳାମାନଙ୍କ ଅ-ନ୍ତବ-ସ୍ତ୍ରକୁ ଘରେ ଜମା କରି କାହିଁକି ରଖୁଥିଲା ?

ଅଭି-ଯୁକ୍ତ କଲେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଅ-ଭାଦ୍ରା-ମୀ :-

ନ୍ୟୁୟର୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପୋ-ଲି-ସ ୨୭ ବର୍ଷୀୟ ଜନ ଉଡାଙ୍କୁ ଗି-ରଫ କରିଛି | ଜନଙ୍କ ଉପରେ ଅଭି-ଯୋଗ ରହିଛି ଯେ ସେ ଗତ ଜୁଲାଇ ୧୦ ରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜର ଲୋଭର ଶି-କାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | ତା’ପରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ପୀ-ଡିତା ନିଜକୁ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଜନଙ୍କ କବଳରୁ ଖସି ଆସିଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ସେ ଆ-ହ-ତ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ | ପୋ-ଲି-ସ କହିଛି ଯେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଜନ ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ଜବ-ରଦ-ସ୍ତ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ |

କିପରି ଏକାଠି କଲେ ମହିଳାମାନଙ୍କର ୪୦୦ ଅ-ନ୍ତବ-ସ୍ତ୍ର ?

ଯାଞ୍ଚରେ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଜନ ୨୦୧୯ ରେ ଏକ ଲଣ୍ଡ୍ରିରୁ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଅ-ନ୍ତବ-ସ୍ତ୍ର ଚୋ-ରି କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରୁ ୪୦୦ ଅ-ନ୍ତବ-ସ୍ତ୍ର ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘରୁ ଜ-ବ-ତ କରାଯାଇଛି |

ବିନା ଅନୁମତିରେ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖୁଥିଲା :-

ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପୋ-ଲି-ସ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଜନଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧରେ ଅନ୍ୟ ଘରେ ବିନା ଅନୁମତିରେ ନଜର ରଖିବା, ବ-ଳାତ୍କା-ର ଉଦ୍ୟମ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ମା-ମ-ଲାରେ ୫୦ ଟି କେ-ସ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି |

ଜଣେ ପୋ-ଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ଜନଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରାଯାଇଛି | ତାଙ୍କୁ ପଚ-ରାଉ-ଚରା କରାଯାଉଛି | ପୋ-ଲିସ ଜନଙ୍କ ଘରକୁ ଚଢ଼ାଉ କରିବା ସମୟରେ ମହିଳାମାନଙ୍କର ଅ-ନ୍ତବ-ସ୍ତ୍ରକୁ ଜ-ବତ କଲା | ଆମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମା-ମ-ଲାର ଯା-ଞ୍ଚ କରୁଛୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.