ନର୍ସଙ୍କ ଘୃ-ଣ୍ୟ କାମ : CCTV ଫୁଟେଜରେ ୨ ମାସର ନି-ରୀ-ହ ଶିଶୁକୁ ପି-ଟୁଥି-ବାର ଦେଖାଗଲା, ହାତରେ ଫ୍ରାକ୍ଚର,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏକ ହସ୍ପିଟାଲର ନର୍ସଙ୍କ ଆ-ଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟଜ-ନକ ସିସିଟିଭି ଫୁ-ଟେଜ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯେଉଁଥିରେ ସେ ୨ ମାସର ନି-ରୀହ ଶିଶୁକୁ ନି-ର୍ଦ୍ଦ-ୟ ଭାବରେ ପି-ଟୁଥି-ବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହି ଘ-ଟଣା ଜୁଲାଇ ୨୪ ତାରିଖ ରାତିର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ଏବଂ ମା-ମ-ଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାପରେ ପୋ-ଲିସ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ନର୍ସଙ୍କୁ ଗି-ରଫ କରିଛନ୍ତି | ପୋ-ଲିସ ମା-ମ-ଲାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି |

ପିଲାଟିର ହାତ ଭା-ଙ୍ଗିଯା-ଇଥିବାର ଦେଖାଗଲା, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଫୁଲିଯାଇଛି :-

ୟୁପିର ହାଥରସରେ ରହୁଥିବା ଗୋଟିଏ ପରିବାର ନିଜର ୨ ମାସର ନି-ରୀହ ଶିଶୁର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀର ବିବେକ ବିହାରର ଗୋଟିଏ ନର୍ସିଙ୍ଗ ହୋମରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ | ନର୍ସିଙ୍ଗ ହୋମରେ ବାପା ଦିନକୁ ଥରେ ପିଲାଟିକୁ ଦେଖିବାକୁ ଆସୁଥିଲେ, କାରଣ ସେଠାରେ ରହିବାପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଉନଥିଲା | ଏହାମଧ୍ୟରେ ନର୍ସିଙ୍ଗ ହୋମ ତରଫରୁ ଜୁଲାଇ ୨୪ ରେ କୁହାଗଲା ଯେ ଆପଣଙ୍କ ପୁଅକୁ ଆ-ଘା-ତ ଲାଗିଛି ଏବଂ ତାର ବାମ ହାତରେ ଫ୍ରାକ୍ଚର ଅଛି, ଶିଶୁଟିର ମୁହଁ ମଧ୍ୟ ଫୁଲି ଯାଇଥିଲା |

ସିସିଟିଭିରୁ ନର୍ସଙ୍କ କା-ରନା-ମା ପଦାକୁ ଆସିଲା :-

ବାପାଙ୍କ କହିବା ଉପରେ ନର୍ସିଙ୍ଗ ହୋମର ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାର ଫୁ-ଟେଜ ଚେ-କ କରାଗଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ନର୍ସ ନି-ରୀ-ହ ଶିଶୁଟିକୁ ପି-ଟୁଥି-ବାର ଦେଖାଗଲା | ଏହାପରେ ବାପା ସବିବ ବିହାର ଥା-ନାରେ ଅଭି-ଯୋଗ କଲେ | ପୋ-ଲିସ ମଧ୍ୟ କେ-ସ ପଞ୍ଜିକରଣ କଲା |

ମେ ୨୨ ତାରିଖରେ ହୋଇଥିଲା ଏହି ଶିଶୁର ଜନ୍ମ :-

ସବିବଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁଲାଫଶା ମେ ୨୨ ତାରିଖରେ ହାଥରସର ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଯାଆଁଳା ଶିଶୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ଜୁଲାଇ ୧୬ ତାରିଖରେ ପୁଅ ଅହାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଆଲିଗଡର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ଇନଫେକ୍ସନ ଅଧିକ ହେବା କାରଣରୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀର ବିବେକ ବିହାରର କେୟାର ନ୍ୟୁ ବର୍ନ ଆଣ୍ଡ ଚାଇଲଡ ସେଣ୍ଟରରେ ଆଡମିଟ କରିଦେଲେ |

ନର୍ସିଙ୍ଗ ହୋମ ଦେଲା ମୁହଁ ବ-ନ୍ଦ କରିବାପାଇଁ ଧ-ମକ :-

ସବିବଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ସୌମ୍ୟ ନାମକ ନର୍ସ ଜୁଲାଇ ୨୪ ତାରିଖ ୩ଟା ୪୦ ମିନିଟରେ ଶିଶୁଟିକୁ ମା-ଡ ମା-ରି-ବା ସହ ନି-କ୍ଷେ-ପ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା | ସବିବଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କୁ ମୁହଁ ବ-ନ୍ଦ କରିବାପାଇଁ ମଧ୍ୟ ନର୍ସିଙ୍ଗ ହୋମ ତରଫରୁ ଧ-ମକ ଦିଆଯାଇଛି | ସବିବ ଜୁଲାଇ ୨୭ ତାରିଖରେ ପୁଅକୁ ଡି-ସଚା-ର୍ଜ କରାଇ ହେଡଗେୟାର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଦେଲେ | ଏହା ପରେ ନି-ରୀ-ହ ଶିଶୁଟିକୁ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ହାତରେ ଫ୍ରାକ୍ଚର ଏବଂ ଆ-ଘା-ତର ଚିହ୍ନ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *