ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ମହିଳା ଜଣକ ଖାଲି ହାତରେ ଧରିଲେ ଖତରନାକ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ସାପ, ଭିଡିଓ ଦେଖି ଚକିତ ହେଲେ ଲୋକମାନେ

ସାପର ନାଁ ଶୁଣିବାମାତ୍ରେ ଅନେକ ଲୋକ ବହୁତ ଡ-ରିଯାନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିକେ ଭାବନ୍ତୁ ଯଦି ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ କୌଣସି ସାପ ଆସିଯାଏ, ସେତେବେଳେ କଣ ହେବ | ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ହୋ-ସ ଉଡିଯିବ | କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଜୀବନରେ କେବେ ହେଲେ ସାପକୁ ଦେଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚାହାନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଆଉ କିଛି ଲୋକ ଏପରି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ସାପକୁ ଜମାରୁ ଡ-ରନ୍ତି ନାହିଁ | ଆଜିକାଲି ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦୁନିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଖାଲି ହାତରେ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ସାପକୁ ଧ-ରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇପାରେ | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଖି ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନାହିଁ |

ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦୁନିଆରେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କ କୌତୁହଳର କାରଣ ପାଲଟିଛି, ସେଥିରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଖାଲି ହାତରେ ଗୋଟିଏ ବଡ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ସାପକୁ ଧରାଯାଇଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି | ଆରମ୍ଭରେ ମହିଳାଜଣକ ସାପକୁ ଧରିବାପାଇଁ କାଠକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ହିଁ ସେ ତାକୁ ଫି-ଙ୍ଗି ଦିଅନ୍ତି | ଶେଷରେ ମହିଳା ନିଜ ଖାଲି ହାତରେ ସାପକୁ ଧରିବାପାଇଁ ସ୍ଥିର କଲେ | ଯେତେବେଳେ ସେ ଠାରେ ସାପକୁ ଧରିନିଅନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେହି ରୁମର ପଛରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ଦେବାପାଇଁ ବାହାରକୁ ଦଉଡନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଖତରନାକ ଭିଡିଓ :-

ମହିଳା ହାତରେ ସାପକୁ ଧରି ରୁମରୁ ବାହାରକୁ ଆସନ୍ତି, କିଛି ପାହାଚରେ ଚଢ଼ନ୍ତି ଏବଂ ତାପରେ ଗୋଟିଏ ରାସ୍ତା କଡରେ ସାପକୁ ଛାଡି ଦିଅନ୍ତି | ସେହିପରି ଯେତେବେଳେ ସାପ ଘର ଆଡକୁ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ, ସେତେବେଳେ ପୁଣିଥରେ ମହିଳା ସାପକୁ ଧରିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏଥର ସାପ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରକୁ ଆ-କ୍ରମ-ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ, କିନ୍ତୁ ମହିଳା ସାପକୁ ଚ-କ-ମା ଦେବାରେ ସଫଳ ହୋଇଯାନ୍ତି | ଏହାପରେ ମହିଳା ସାପକୁ ତାର ପାଟି ପାଖରୁ ଧରି ତାକୁ ଗୋଟେ ବସ୍ତାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ଦିଅନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଅନେକ ଲୋକ ଚ-କିତ ରହିଗଲେ | ଏହି ଭିଡିଓ Mr Master ନାମକ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି |

ଏହି କ୍ଲିପ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଗଲା, ଯାହାକୁ ୧.୪ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଏବଂ ୧୯,୦୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଥର ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ମହିଳାଙ୍କର ସାପ ଧରିବାର ଏହି କଳାକୁ ଦେଖି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜର୍ସ ଚ-କିତ ହୋଇ ରହିଗଲେ, ତେବେ ଅନେକ ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଟେକନିକ ବହୁତ ଖତରନାକ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ସାପକୁ ଧରି ନେଇଛନ୍ତି | ତାପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପରି କାମରେ ବହୁତ ବି-ପ-ଦ ରହିଛି | ସେହିପରି ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି, ” ମୃ-ତ୍ୟୁ ସହିତ ଏହିପରି ଖେଳିବା ଉପରେ ଏହି ଭଉଣୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅଲମ୍ପିକ ମେଡାଲ ମିଳିବା ଉଚିତ |”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *