ହାତୀପଲକୁ ହଇ-ରାଣ କରୁଥିଲେ ଲୋକମାନେ,ତା ପରେ ହାତୀମାନେ ରା-ଗିଗଲେ,ଆଉ ଏପରି କଲେ ଲୋକମାନଙ୍କ ଭିଡ଼ ଉପରେ ଆ-କ୍ରମ-ଣ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ହାତୀ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର କା-ର୍ଯ୍ୟକ-ଳାପକୁ ଦେଖିବାପାଇଁ ଯେତେ ସୁନ୍ଦର ଲାଗେ, ସେମାନେ ସେତିକି ଖତ-ରନା-କ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି | ଅନେକଥର ତ ହାତୀମାନଙ୍କ କ୍ରୋ-ଧ ମଣିଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭାରି ପଡ଼ିଯାଏ | ତେଣୁ କେବେ ବି ହାତୀ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ଏପରି କିଛି କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ରାଗିଯିବେ | କାରଣ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋ-ଧ ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖତରନାକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହାତୀମାନଙ୍କର ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ହାତୀର କ୍ରୋ-ଧର ଶି-କାର ହେବାକୁ ପଡିଗଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ହାତୀମାନଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇପିଏସ ଅଧିକାରୀ ରୁପିନ ଶର୍ମା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ସହିତ ସେ କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, କାରଣ ହାତୀ ସହ ପଙ୍ଗା ନେଲା | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ହାତୀମାନଙ୍କର ଏକ ପଲ ରାସ୍ତା ପାର କରୁଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ଭିଡ଼ ସେମାନଙ୍କୁ ହଇ-ରାଣ କରୁଛନ୍ତି, ଏତିକିରେ କିଛି ହାତୀ ରା-ଗିଯାନ୍ତି ଏବଂ ଭିଡ଼ ଉପରେ ଆକ୍ର-ମଣ କରନ୍ତି | ପଛରୁ ଗୋଟିଏ ହାତୀକୁ ଆସୁଥିବାର ଦେଖି ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ପଳାଇବାକୁ ଲାଗନ୍ତି |

ସବୁ ଲୋକ ଦୌଡୁଥିବା ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପଡ଼ିଯାଏ ଏବଂ ହାତୀ ତାକୁ ମାଡି ମାଡି ସେଠାରୁ ଚାଲିଯାଏ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇପିଏସ ଅଧିକାରୀ ପରବୀନ କାଶବାନ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଗଲା | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକଥର ଦେଖାଗଲାଣି | ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓରେ ବହୁତ ଗୁଡିଏ କମେଣ୍ଟ କରି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ବହୁତ ରାଗିଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ଏଥିରେ କାହାର ଭୁଲ ରହିଛି ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *