ଏଲିଏନ ଚାହିଁଲେ ପୃଥିବୀକୁ ଧ୍ୱଂସ କରିଦେବେ, UFO ଏକ୍ସପର୍ଟଙ୍କ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଦାବି

ହଲିଉଡ଼ର ସାଇନ୍ସ ଫିକ୍ସନ ଦେଖି ଆମେ ମଧ୍ୟ ଅନେକଥର ଏହା ବିଶ୍ୱାସ କରି ବସନ୍ତି ଯେ ଏଲିଏନମାନେ ପୃଥିବୀକୁ ଆସିବେ ଏବଂ ମଣିଷ ସହ ସେମାନଙ୍କର ଲଢେଇରେ ଆମେ ଜିତି ଯିବା ଏବଂ ଏଲିଏନ ଚୁପଚାପ ଫେରିଯିବେ | ତେବେ UFO ଏକ୍ସପର୍ଟଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଆମେ ଏହି ଚିନ୍ତାଧାରା ଆମକୁ ନିଜ ମୁଣ୍ଡରୁ ହଟାଇବା ଉଚିତ, କାରଣ ଅନ୍ୟ ଗ୍ରହରୁ ଆସୁଥିବା ଏହି ପ୍ରାଣୀ ବିଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆମଠାରୁ ଶହ ଶହ ବର୍ଷ ଆଗରେ ଥାଇପାରନ୍ତି |

Nick Pope ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ମଣିଷ ଏବଂ ଏଲିଏନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଲଢେଇ କେବେହେଲେ ଆମର ହିତରେ ହେବନାହିଁ, କାରଣ ଏଲିଏନ୍ସ ମଣିଷମାନଙ୍କ ଚୂର୍ଣ୍ଣ କରିଦେବେ ଏବଂ ଆମର ସୁନ୍ଦର ଗ୍ରହକୁ ସେମାନେ ଗୋଟେ ଚୁଟକୀରେ ବିନାଶ କରିପାରିବେ | ସେମାନଙ୍କ ଶକ୍ତି ଏତେ ଯେ ସେମାନେ ପୃଥିବୀକୁ ଭାଙ୍ଗି ଫିଙ୍ଗି ପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଦାବି କରିଥିବା ନାଇକ ପୋପ ଆମେରିକାର ପ୍ରତିରକ୍ଷା ବିଭାଗର UFO ଇନଭେସ୍ଟିଗେସନ ଟିମର ଅଂଶ ରହିଛନ୍ତି |

ଏଲିଏନ୍ସଙ୍କୁ ଡରିବା ଜରୁରୀ :-

ନାଇକ ପୋପ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅନ୍ୟ ଗ୍ରହରେ ବାସ କରୁଥିବା ପ୍ରାଣୀମାନଙ୍କଠାରେ ଆମକୁ ଏଥିପାଇଁ ବିପଦ ରହିଛି, କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଏବଂ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଆମଠାରୁ କୋଟି କୋଟି ବର୍ଷ ଆଗରେ ରହିଛି | ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଏତେ ଉନ୍ନତ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ବ୍ୟବହାର ଆମ ପାଇଁ କିଛି ଯାଦୁ ଭଳି ହେବ, ଯାହାକୁ ସାମ୍ନା କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର | ତାଙ୍କ ମତକୁ ଆଗକୁ ନେଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡ ପ୍ରାୟ ୧୪ ଅରବ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଅଟେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ କିଛି ସଭ୍ୟତା ଏପରି ମଧ୍ୟ ଥିବ, ଯାହା ଆମ ପୂର୍ବରୁ ଏକ କିମ୍ବା ଦୁଇ ବିଲିୟନ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିକେ ଭାବନ୍ତୁ ଯଦି ଆମେ ଗତ ଦୁଇ ତିନି ଶହ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ମହାକାଶକୁ ଯାତ୍ରା କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଯେଉଁ ସଭ୍ୟତା ଆମଠାରୁ କୋଟି କୋଟି ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଅଟେ, ତାହା କେଉଁଠାରେ ପହଞ୍ଚି ସାରିଥିବ ?

UFO ପ୍ରଫେସର ନାଇକ ପୋପ ଆଗକୁ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡରେ ପୂର୍ବରୁ ଥିବା ସଭ୍ୟତାରେ ଆମଠାରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଥାଇପାରନ୍ତି | ଏହା କୌଣସି ୨୦ କିମ୍ବା ୩୦ ବର୍ଷ ଆଗର ଟେକ୍ନୋଲୋଜିକୁ ନେଇ ଚାଲୁନଥିବ, ସେମାନେ ଆମଠାରୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ବର୍ଷ ଆଗରେ ଥିବେ | ପୋପଙ୍କ ଏହି ଭୟାନକ ପ୍ରକାଶନରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ତାଙ୍କର ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଏବଂ ବିଜ୍ଞାନ ଥିବ, ତାହା ଆମପାଇଁ କେବଳ ଯାଦୁ ପରି ଲାଗିବ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ଆଜି ଯାହା ଆବିଷ୍କାର କରିଛନ୍ତି, ତାକୁ ସେମାନେ ୭୫ ହଜାର ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଆବିଷ୍କାର କରି ସାରିଛନ୍ତି | ଏହିପରି ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ପାଇଁ ଆମ ଗ୍ରହକୁ ଆସି ଏହାକୁ ଭାଙ୍ଗିବା ବହୁତ ସହଜ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *