ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ‘ସ୍ପାଇଡରମ୍ୟାନ’ ମହିଳାଙ୍କୁ ମା-ରିଲେ ଗୋଇଣ୍ଠା-ବିଧା,ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ର-କ୍ତ ଗ-ରମ ହୋଇ ଉଠିବ

ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ସୁପର ହିରୋ ପୋଷାକ ଏଥିପାଇଁ ପିନ୍ଧନ୍ତି, କାରଣ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବି-ପ-ଦରେ ପକାଇବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଟନ୍ତି ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ଅଟନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଲଣ୍ଡନରେ ଜଣେ ସୁପରହିରୋ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖ-ରା-ପ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜର ହିଂ-ସାତ୍ମ-କ ଆଚରଣ ପାଇଁ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସ୍ପାଇଡରମ୍ୟାନଙ୍କ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଜୋ-ରଦା-ର ମା-ରପି-ଟ କରୁଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓଟି ଲଣ୍ଡନର ଏକ ସୁପର ମାର୍ଟରୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ସ୍ପାଇଡରମ୍ୟାନ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲୋକଙ୍କୁ ଠେଲି ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଘ-ଟ-ଣାରେ ପ୍ରାୟ ୬ ଜଣ ଆ-ହ-ତ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସୁପର ମାର୍ଟରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଦୁ-ର୍ବ୍ୟ-ବ-ହାର ଓ ଆ-କ୍ରମ-ଣ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓରେ ପୁରୁଷ ଜଣକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରରେ ପା-ଟିତୁ-ଣ୍ଡ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି ଏବଂ ପ୍ରଥମେ ଜଣେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପି-ଟି-ବା ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ମୁହଁରେ ଜୋ-ରରେ ପି-ଟି-ବା ଦ୍ୱାରା ମାର୍ଟର କର୍ମଚାରୀ ତଳେ ପ-ଡ଼ିଯା-ଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛିଯେ, ଆ-ହ-ତ ମହିଳା ବର୍ତ୍ତମାନ ଭଲ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ସାମାନ୍ୟ ଆ-ହ-ତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ପୋ-ଲି-ସ କହିଛିଯେ, ସ-ନ୍ଦେ-ହ ଆ-ଧା-ରରେ ଆମେ ୧୭ ରୁ ୩୭ ବର୍ଷ ବୟସର ପାଞ୍ଚ ଜଣଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଛୁ। ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗି-ର-ଫ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓଟି ଜୁଲାଇ ୨୩ରେ @Scott_RebNoise ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଅପଲୋଡ ହୋଇଥିଲା। ସେବେଠାରୁ ଏହା ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାକୁ ୫୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଯିଏ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କର କ୍ରୋ-ଧ ବଢୁଛି। ଜଣେ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟରେ କହିଛନ୍ତିଯେ, ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ କେହି ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଟକାଉ ନଥିଲେ।

@Scott_RebNoiseନାମକ ଟୁଇଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ରେବନୋଏସ BlackGirlMagicକୁ ଭିଡିଓ ପାଇଁ କ୍ରେଡିଟ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯାହା ଘ-ଟ-ଣାର ଗୋଟିଏ ନୁହେଁ ଏକାଧିକ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ଏହା ସ୍ପ-ଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଇପାରେଯେ ଏହି ଲ-ଢେ-ଇରେ କେବଳ ସ୍ପାଇଡରମ୍ୟାନଙ୍କ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମା-ରପି-ଟ କରୁନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ଆହୁରି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଝ-ଗ-ଡା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ କାହାର ଦୋ-ଷ ଅଛି, କାହିଁକି ଏହି ମା-ରପି-ଟ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଏବଂ କିଏ ପ୍ରଥମେ ଆ-କ୍ରମ-ଣ କଲା, ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ସବୁ ଘ-ଟ-ଣାର ତ-ଦନ୍ତ କରୁଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *