ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ମା-ରପି-ଟ ହେଲେ ଯୁବତୀମାନେ,ଚାଲିଲା ଖାଲି ବିଧା ଗୋଇଠା

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ଲୋକମାନଙ୍କର ଲ-ଢେ-ଇର ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ | ଏମିତିରେ ଆପଣମାନେ ମଧ୍ୟ ରାସ୍ତା, ଗଳିରେ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ଲ-ଢେ-ଇ କରୁଥିବାର ଦେଖିଥିବେ | କିନ୍ତୁ କଣ କେବେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଝ-ଗ-ଡା କରୁଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି ? ଯଦି ଦେଖିନାହାନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ଭାଇରଲ ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କର ହୋ-ସ ଉଡିଯିବ | ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଝିଅମାନେ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଖତ-ରନା-କ ଭାବରେ ଲ-ଢୁଥି-ବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟର ଦୁନିଆରେ ଖୁବ ଦ୍ରୁ-ତ ଗତିରେ ପପୁଲାର ହେଉଛି |

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଦୁଇଜଣ ଝିଅ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ଅଚାନକ ଲ-ଢେ-ଇ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଲ-ଢେ-ଇ ଏତେ ବଡ଼ ଯେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଧରି ଖୁବ ବିଧା ଗୋଇଠା ବର୍ଷା କରୁଛନ୍ତି | ସେହିପରି ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଝିଅମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ତେବେ ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦେଖି ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା କୌଣସି ଯୁବତୀ କହୁଛନ୍ତି ପୋ-ଲି-ସକୁ ଡକାଯାଉ | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଅନେକ ଲୋକ ଆ-ଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ତ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ପଚାରୁଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ଏହି ଲ-ଢେ-ଇର କାରଣ କଣ ରହିଛି |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

View this post on Instagram

A post shared by @kaintgalbaatt

ଭିଡିଓକୁ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ kaintgalbaatt ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ଲ-ଢେ-ଇରେ ଖୁବ ବିଧା ଗୋଇଠା ମଧ୍ୟ ଚାଲିଛି | ସେହିପରି ଆଖପାଖରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଝିଅମାନଙ୍କର ଏହି ଲ-ଢେ-ଇ ସହିତ କିଛି ବି ଦେବା ନେବାର ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନେ ସେହି ଲ-ଢେ-ଇ କରୁଥିବା ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ଛଡ଼େଇବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରୁନାହାନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର ହେବାମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପ୍ର-ତିକ୍ରି-ୟା ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆପଣମାନେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଦୁ-ର୍ବ-ଳ ବୋଲି ଭାବୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଠାରେ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *