ଲ-ଜ୍ୟାଜ-ନକ ଘ-ଟଣା : ଇଂଲଣ୍ଡର ଏହି କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳୀ ହେଲେ ଗି-ର-ଫ,ଏକ ଛୋଟ ଛୁଆକୁ ପଠାଉଥିଲେ ଖରାପ ମେସେଜ

କ୍ରିକେଟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଖେଳାଳି ନିଜର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଜଣା ଯାଇଥାଏ ଓ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ। ଆପଣ ବହୁତ ସାରା ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ତ ଫେମସ ହୋଇଥିବାର ଦେଖିଥିବେ କିନ୍ତୁ ଏମିତି କେତେକ କ୍ରିକେଟର ଥାଆନ୍ତି ଯିଏକି ନିଜର ଗୋଟିଏ ଭୁଲ ପାଇଁ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରକୁ ସମାପ୍ତ କରି ଦେଇଥାନ୍ତି। ଏମିତି ହିଁ କିଛି ଘ-ଟ-ଣା ଇଂଲଣ୍ଡର ଡେଭିଡ଼ ହାଇମର୍ସଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଛି।

ସ-ସପେ-ଣ୍ଡ ହେଲେ ଇଂଲଣ୍ଡର ଏହି ଖେଳାଳି:-

ଡେଭିଡ଼ ହାଇମର୍ସ ଇଂଲିଶ କ୍ଲବ କ୍ରିକେଟର ନୈତିକ ମୂଲ୍ୟ ବିପକ୍ଷରେ କିଛି ଏମିତି ଭୁଲ କାମ କରିଦେଇଛନ୍ତି ଯାହାପାଇଁ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କର ପୁରା କ୍ୟାରିଅର ବର୍ତ୍ତମାନ ବାଜିରେ ଲାଗିଛି। 29 ବର୍ଷର ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ଓ ୱେଲସ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ସ-ସପେ-ଣ୍ଡ କରିଦେଇଛି।

Google

କମ ବୟସର ଝିଅକୁ ପଠାଉଥିଲେ ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ମେସେଜ:-

ଏହିକଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା କି, ଡେଭିଡ଼ ହାଇମର୍ସ କମ ବୟସର ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ମେସେଜ ପଠାଉଥିଲେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ କି, ଦ ମିରର ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ‘ଗାରଡିୟନ୍ସ ଅଫ ଦ ନର୍ଥ’ ର ଏକ ଗ୍ରୁପ ହାଇମର୍ସଙ୍କୁ ଧରିବାର ଯୋଜନା ବନାଇଲେ। ଏହି ଗ୍ରୁପ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ କମ ବୟସର ଝିଅଙ୍କର ନକଲି ଗ୍ରୁପ ବନାଇଲେ, ଏହି ଘ-ଟ-ଣା କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ଜଣାନଥିଲା।

ହାଇମର୍ସଙ୍କୁ ଲାଗିଲା ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ ଓ ସେ ବାରମ୍ବାର ଏଠାରେ ଖରାପ ମେସେଜ ପଠାଇବାକୁ ଲାଗିଲା। ଏତିକି ମଧ୍ୟ ନୁହେଁ ଏହି ଖେଳାଳି ନିଜ ପ୍ରା-ଇଭେ-ଟ ପା-ର୍ଟର ଫୋଟୋ ମଧ୍ୟ ପଠାଉଥିଲେ।

ଏହି ଖେଳାଳି 2020 ରୁ ଏହି ଲଜ୍ୟାଜନକ କାମକୁ ଅଞ୍ଜାମ ଦେଇ ଆସୁଥିଲା। ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋ-ଲି-ସ ଗି-ର-ଫ କରିସାରିଛି। ଇଂଲଣ୍ଡ ଓ ୱେଲସ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଅ-ନିର୍ଦ୍ଧି-ଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସ-ସପେ-ଣ୍ଡ କରିଦେଇଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *