ନିଜ ପୁଅର ସାଙ୍ଗକୁ ଦେଖିବାମାତ୍ରେ ତା ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ହୋଇଗଲା ମାଆ, ଦୁନିଆକୁ ଚୁପ କରାଇ କରୁଛି ଜୋରଦାର ରୋ-ମା-ନ୍ସ ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟଣା

ଆପଣ ତ ନିଶ୍ଚିତ ଶୁଣିଥିବେ ଯେ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସୁନ୍ଦର, ବୟସ, ପାର୍ଥକ୍ୟ କିମ୍ବା ଓଜନକୁ ଖାତିର ନ କରି ନିଜ ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଦାବି କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ମହିଳା ଟିକଟକରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି, ଯାହା ବିଷୟରେ ଜାଣିବାପରେ ଆପଣମାନେ ଆ-ଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ବାସ୍ତବରେ, ମହିଳାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ନିଜଠାରୁ ୧୮ ବର୍ଷ ଛୋଟ ପିଲାକୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି |

ବାସ୍ତବରେ, ୪୦ ବର୍ଷୀୟ ଟିକଟକ ୟୁଜର ତାନିୟା ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ୨୨ ବର୍ଷୀୟ ଜୋସୁଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କଠାରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଜୋସୁଙ୍କ ସହିତ ସେ ନିଜ ପୁଅ ମାଧ୍ୟମରେ ମିଶିଥିଲେ ଏବଂ ଜୋସୁ ତାଙ୍କ ପୁଅର ସାଙ୍ଗ ଅଟେ | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ତାନିୟା ଭିଡିଓରେ ନିଜ ପୁଅର ବୟସର ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ସ୍ମୁଚ କରୁଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଦେଇଥିଲେ | ମହିଳାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ ପୁଅମାନେ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବେ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି | ସୂଚନା ଦେଉଛୁ ଯେ ତାନିୟାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୫ ମିଲିୟନ ଥର ଦେଖାଗଲାଣି ଏବଂ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ଏହା ଉପରେ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି |

ଲୋକମାନେ କପଲଙ୍କୁ ତେଢା ଦୃ-ଷ୍ଟିରେ ଦେଖନ୍ତି :-

ତେବେ ମହିଳାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ଭଳି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ଅଜବ ପ୍ରକାରର ଦୃ-ଷ୍ଟିରେ ଦେଖି କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆପଣ ତାଙ୍କର ମା ହେବାପାଇଁ ଠିକ ବୟସର ଅଟନ୍ତି’ | କିଛି ଲୋକ ମଜାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜୋସୁ କେବଳ ତାନିୟା ସହିତ ଏଥିପାଇଁ ରହିଛି, କାରଣ ତା ପାଖରେ ରହିବାକୁ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ | ସେହିପରି ଆଉ କିଛି ଲୋକ ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କପଲଙ୍କୁ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇଛନ୍ତି | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଟ୍ରୋ-ଲରମାନଙ୍କୁ ତା-ଗି-ଦ କରି କହିଥିଲେ ଯେ କାହାକୁ ଜଜ କରିବା ସେମାନଙ୍କର କାମ ନୁହେଁ | ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି, “ଲୋକମାନେ ବିନା କାରଣରେ ତୁମକୁ ଘୃ-ଣା କରୁଛନ୍ତି | ତୁମେ ଦୁହେଁ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଛ |”

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ତାନିୟା କୁହନ୍ତି ଯେ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଖରାପ କମେଣ୍ଟକୁ ଦେଖି ଚିନ୍ତିତ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ | ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି କପଲ ୧୮ ମାସ ଧରି ଏକାଠି ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର କହିବା କଥା ହେଉଛି ଯେ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ “ପ୍ରେମରେ ସମାନତା” ରହିଛି ଏବଂ ତାନିୟା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଜୋସୁ ରୂପରେ ତାଙ୍କ ସୋଲମେଟ ମିଳିଯାଇଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *