OMG : ମାଆଙ୍କୁ ସାବତ ବାପାଙ୍କ ସହ ଦେଖିବା ପରେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ଏହି ଟିକଟକ ଷ୍ଟାର, ୭୯ ଥର ମୁହଁରେ ଛୁ-ରୀ ଭୁସି ନେଇଗଲେ ମାଆଙ୍କ ଜୀ-ବ-ନ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

2013 ରେ, ଇସାବେଲା ଗୁଜମାନ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ-ରେ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବା ପରେ ଲାଇମଲାଇଟକୁ ଆସିଥିଲେ, ସୂଚନାଅନୁସାରେ, ସେ ନିଜ ମାଆଙ୍କୁ 79 ଥର ଛୁରୀରେ ଛୁରିରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ,ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରତିଧ୍ୱନିତ ସ୍ୱର ତାଙ୍କୁ ଏପରି କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲା,ଜାଣନ୍ତୁ ଇସାବେେଲା ଗୁଜମାନଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାହାଣୀ. ବିଭିନ୍ନ କାରଣରୁ, ଅନେକ ପିଲାମାନଙ୍କର ପିଲାଦିନ ନିରାଶାରେ ବିତି ଥାଏ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିନଥାଏ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପିଲାମାନେ ସଠିକ୍ ରାସ୍ତାରେ ହଜିଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏପରି କିଛି କରନ୍ତି ଯାହାକୁ କେହି କଳ୍ପନା କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ.

ପ୍ରକୃତରେ, ଟିକଟକ ରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଇସାବେେଲା ଗୁଜମାନ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ-ରେ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବା ପରେ ଲାଇମଲାଇଟକୁ ଆସିଥିଲେ,ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଟିକଟକ ରେ ଇସାବେଲର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଇସାବେଲଙ୍କ ଲୁକକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ 2013 ମସିହାରେ କଲୋରଡୋର ଇସାବେେଲା ଗୁଜମାନ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ 79 ଥର ଛୁ-ରୀ-ରେ ହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲେ,ସେ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ 18 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା,

ପିଲାଦିନରୁ ସାଧାରଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପରି ଆଚରଣ କରିନଥିଲେ.

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏହି ମାମଲା ସହ ଜଡିତ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଦାବି କରିଛି ଯେ ଗୁଜମାନ ତାଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳର ଅନ୍ୟ ପିଲାମାନଙ୍କ ପରି ନୁହଁନ୍ତି, ସେ କଦାପି ହସିବାକୁ, ଖେଳିବାକୁ କିମ୍ବା ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ, କୁହାଯାଏ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ବହୁତ ଘୃଣା କରୁଥିଲେ, ସୂଚନାନୁସାରେ, ଇସାବେେଲାଙ୍କ ପିତାମାତା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗରିବ ଥିଲେ ଏବଂ ଇସାବେେଲାଙ୍କୁ ଅନେକ ଜିନିଷ ଦେଇପାରିନଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଘରେ ଅନେକ ସମୟରେ ବି-ବା-ଦ ଲାଗି ରହିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ଆଶା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ବଡ ହେଲେ ସେ ଏହା ପାଇବେ,କାହିଁକି ଟଙ୍କା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଇସାବେେଲା ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଘୃଣା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ବିଶେଷ କରି ଛାଡପତ୍ର ପରେ.

ସାବତ ପିତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ମା ପ୍ରତି ଘୃଣା ବଢ଼ି ଯାଇଥିଲା.

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ପିତାଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସୁଧୁରି ନଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମା ୟୁନ୍ ମି ହୋ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ରିଚାର୍ଡଙ୍କୁ ଘରକୁ ଆଣିଲେ ସେତେବେଳେ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇଗଲା, ଇସାବେେଲା ରିଚାର୍ଡଙ୍କୁ କେବେ ଗ୍ରହଣ କରିନଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ଇସାବେେଲା ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରିବାକୁ ଧ-ମ-କ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଆହୁରି କହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ (ଇସାବେେଲାଙ୍କ ମା) ତାଙ୍କୁ ଇସାବେେଲା) ଯେଉଁଭଳି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା, ତାଙ୍କ ମା ଙ୍କୁ ସେହିଭଳି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ, ଅନେକ ଥର ଏହି ଘଟଣା ଘଟିବା ପରେ ଇସାବେେଲାଙ୍କ ମା ପୋ-ଲି-ସ ନିକଟରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଥିଲେ.

ମାଆକୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ହ-ତ୍ୟା କଲା:

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଦିନେ ରାତିରେ ରିଚାର୍ଡ ଇସାବେେଲାଙ୍କୁ ବଗିଚାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଆଚରଣ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ରିଚାର୍ଡ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ସବୁ ଠିକ୍ ହୋଇଯିବ କିନ୍ତୁ ପରଦିନ ଟିଭି ଦେଖିବା ସମୟରେ ରିଚାର୍ଡ ତାଙ୍କୁ ଉପର ମହଲାରୁ ନେଇଥିଲେ,ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସ୍ୱର ଜୋରରେ ପାଟି କରି ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା,ଏହା ପରେ ସେ ଉପର ମହଲାକୁ ଯାଇ ବାଥରୁମ କବାଟ ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ କିନ୍ତୁ ଭିତରୁ ତାଲା ପଡ଼ିଥିଲା ​​,କବାଟ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଇସାବେେଲା ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ 79 ଥର ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି.

ପାଗଳ ଘରକୁ ପଠାଗଲା:

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ମାମଲାର ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଏହା ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଇସାବେେଲା ସ୍କିଜୋଫ୍ରେନିଆରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ,ସେ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଥିବା ସ୍ୱର ତାଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରୁଛି। 18 ବର୍ଷୀୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଭାବୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ମାଆ ସେସିଲିୟା ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ଯିଏକି ବିଶ୍ୱକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ହ-ତ୍ୟା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଜଣେ ବିଚାରପତି ପାଗଳାମି ପାଇଁ ଆବେଦନକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଗୁଜମାନଙ୍କୁ ପୁଏବଲୋର କଲୋରଡୋ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା,2020 ମସିହାରେ ସାତ ବର୍ଷ ପରେ, ଇସାବେେଲା ଦାବି କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଯେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ସାଧାରଣ ସମାଜର ଏକ ଅଂଶ ହେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ, ସେ ସିବିଏସଇ 4 କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହୋଇଯାଇଛି,ସେ କହିଥିଲେ, “ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏହା କରିଥିଲି ସେତେବେଳେ ମୁଁ ନିଜେ ନଥିଲି କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ଅଛି,ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ଏହାକୁ ବଦଳାଇ ପାରିବେ କିମ୍ବା ସବୁକିଛି ଠିକ୍ କରିପାରିବେ, ତେବେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାହା କରିବେ,କୋର୍ଟ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ କୌଣସି ଆବେଦନ ଗ୍ରହଣ କରି ନାହାଁନ୍ତି ଇସାବେେଲା ଗୁଜମାନର.

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *