ଦେଖନ୍ତୁ ଭୟଙ୍କର ଭିଡ଼ିଓ : କେମିତି ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସ୍ଲାଇଡ ପରେ ଭାଙ୍ଗିଲା ବ୍ରିଜ ? ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରୁଛି ଏହି ଭିଡିଓ

ହିମାଚଳପ୍ରଦେଶର କିନ୍ନଉରରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସ୍ଲାଇଡ କାରଣରୁ ଏକ ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି | ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସ୍ଲାଇଡ କାରଣରୁ ପାହାଡ଼ରୁ ବଡ଼ ବଡ଼ ପଥର ପଡିଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବ୍ୟାଲି ବ୍ରିଜ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି | ସେହିପରି ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ରେ ଅନେକ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ଅନେକ ଆଘାତ ପାଇଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ପାହାଡରୁ ପଥର ପଡୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇପାରେ |

ଯେଉଁ ସମୟରେ ପାହାଡ଼ରୁ ପଥର ପଡୁଥିଲା, ସେହି ସମୟରେ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭରି ରହିଥିବା ଗାଡି ଚିତକୂଳରୁ ସାଙ୍ଗଳା ଆସୁଥିଲା | ଏହି ସମୟରେ ଅଚାନକ ତାଙ୍କ ଗାଡି ଉପରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ପଥର ପଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା | ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନେ କିଛି ବୁଝିବା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କ ଗାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବେ ପଥର ଦ୍ୱାରା ଦବିଗଲା | ସେହିପରି ଆଖପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଅନେକ ଗାଡି ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭାଙ୍ଗିଗଲା | ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ପରିଚିତ ଲୋକମାନଙ୍କର ସନ୍ଧାନ ନେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଖବର ଅପଡେଟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ ଲୋକମାନେ ବର୍ଷା ପାଗରେ ପାହାଡ଼ଗୁଡିକ ଉପରକୁ ଯାତ୍ରା ନ କରିବାପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୋଧ କରୁଛନ୍ତି |

ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସ୍ଲାଇଡର ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସ୍ଲାଇଡର ଭୟଙ୍କର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଯାଇପାରେ | ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କିପରି ବଡ଼ ବଡ଼ ପାହାଡ ଏବଂ ପଥର ଭାଙ୍ଗି ପଡୁଛି | ଟୁରିଷ୍ଟମାନଙ୍କ ଅନେକ ଗାଡି ମଧ୍ୟ ଏହି ପଥରଗୁଡିକ ତଳେ ଭାଙ୍ଗି ଚୁରମାର ହୋଇଯାଇଛି | ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆଘାତ ପାଇଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହି ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସ୍ଲାଇଡର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ର ସୂଚନା ମିଳିବାପରେ ପୋ-ଲି-ସ ପ୍ରଶାସନ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଗଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ପାହାଡରୁ ପଥର ଗଡ଼ିବା ଜାରି ରହିଛି | ଏହି କାରଣରୁ ରେସକ୍ୟୁ ଅପରେସନରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *