ହାତ ଯୋଡି ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ସଲମାନ ଖାନ,ଚାହିଁ ରହିଲେ ଭାଇ ଅରବାଜ,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ଥିଲା ପୁରା ଘଟଣା

ଅଭିନେତା ତଥା ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଅରବାଜ ଖାନ ଆଜିକାଲି ନିଜର ଟକ ଶୋ ପିଞ୍ଚ 2 କୁ ନେଇ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ ଏହି ଶୋ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ ରିଲିଜ କରିଦିଆଯାଇଛି | ଅରବାଜଙ୍କ ଏହି ଶୋର ପ୍ରଥମ ଅତିଥି ହୋଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଭାଇ ତଥା ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନ | ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ପିଞ୍ଚ 2 ର ପ୍ରୋମୋ ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଅରବାଜ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ସହିତ ନିଜ ଟକ ଶୋରେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ କଥା ହେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା |

ନିଜ ସାନଭାଇର ଶୋରେ ସଲମାନ ଖାନ ଅନେକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି | ସଲମାନ ପିଞ୍ଚ 2 ରେ ନିଜ ଫିଲ୍ମ, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଗୁଜବ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସେଲିବ୍ରେଟିମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ସଲମାନ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ହାତ ଯୋଡି କ୍ଷମା ମାଗିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲେ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ସଲମାନ ଏମିତି କାହିଁକି କଲେ |

ବାସ୍ତବରେ, କଥାଟି ଏହା ଯେ ନିଜ ଶୋରେ ଅରବାଜ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୪୨.୨ ମିଲିୟନ ଫୋଲର୍ସ ଅଛନ୍ତି, ସେହିପରି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଆପଣ କେବଳ ୨୭ ଜଣଙ୍କୁ ଫୋଲୋ କରୁଛନ୍ତି | ସଲମାନଙ୍କୁ ଅରବାଜ ଆଗକୁ ତିନୋଟି ବିକଳ୍ପ ଦିଅନ୍ତି | ତିନିଟି ବିକଳ୍ପରେ ତିନିଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି କ୍ୟାଟ୍ରିନା କେଫ, ସଂଗୀତା ବିଜଲାନି ଏବଂ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀ | ଏହି ତିନୋଟି ବିକଳ୍ପ ସହିତ, ଅରବାଜ ସଲମାନଙ୍କୁ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫୋଲୋ କରୁନାହାଁନ୍ତି |

ସଲମାନ ଖାନ ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଅନୁମାନ କରି ପ୍ରଥମେ ତ ସଂଗୀତା ବିଜଲାନିଙ୍କ ନାମ କହିଲେ | କିନ୍ତୁ ତାହା ଭୁଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେଲା | ଏହାପରେ ଅରବାଜ ଖାନ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ କହିଲେ ଯେ ସେ ଏହି ତିନିଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟିଙ୍କୁ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଫୋଲୋ କରୁନାହାନ୍ତି | ଏହା ଶୁଣିବାମାତ୍ରେ ହିଁ ସଲମାନ ହାତ ଯୋଡ଼ିଲେ ଏବଂ ଆଥିଆଙ୍କଠାରୁ କ୍ଷମା ମାଗି କହିଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଫୋଲୋ କରିବେ |

 

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ମାମଲା ଉପରେ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟିଙ୍କ ତରଫରୁ ତ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନାହିଁ, ତେବେ ଆଥିଆଙ୍କ ବାପା ତଥା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ ଏକ ସମାଚାର ଚ୍ୟାନେଲ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ସମୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସଲମାନ ଏକ ପରିବାର ପରି ଅଟନ୍ତି | ସେ ଯାହା ବି କରନ୍ତି, ତାହା ନିଜ ହୃଦୟରୁ କରନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *