ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଶାଶୁଘରେ ସଜା ଯାଇଥିବା ବେଡ଼କୁ ଦେଖି କନ୍ୟା ହେଲା ଚିନ୍ତିତ, ପଚାରିଲା ଅଜବ ପ୍ରଶ୍ନ

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅର ନିଜ ବିବାହ ଏବଂ ଶାଶୂଘରକୁ ନେଇ କିଛି ସ୍ୱପ୍ନ ରହିଥାଏ | ଭଲ ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ସେ ଭଲ ଘର ପାଇଁ କଳ୍ପନା କରୁଥାଏ | ସାଧାରଣତଃ ବିବାହ ପରେ ବର-କନ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ରାତିକୁ ବହୁତ ବିଶେଷ କରିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଥାଏ | ଚଉଠି ରାତି ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ରୁମ ଏବଂ ଶଯ୍ୟାକୁ ଫୁଲ ଏବଂ ରଙ୍ଗ ବେରଂଗର ଆଲୋକ ସଜାଇ ଦିଆଯାଏ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ବୋହୁର ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯିଏକି ନିଜର ସଜା ଯାଇଥିବା ରୁମକୁ ଦେଖି ବିଲକୁଲ ଚମକି ପଡେ |

ପ୍ରଥମ ରାତିରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା :-

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ସାଇଟ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ବାହାଘର ଭିଡିଓ ଏକ ଅଲଗା ପ୍ରକାରର ଅନୁଭବ ଆଣିଥାଏ | ନିକଟରେ ‘ଦୁଲହନୀୟା’ ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଗୋଟିଏ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା | ଏହି ଭିଡିଓରେ ବିବାହ ପରେ କନ୍ୟା ଯେତେବେଳେ ନିଜ ରୁମରେ ପହଞ୍ଚେ, ସେତେବେଳେ ସେ ବିଲକୁଲ ଚମକି ପଡେ | ରୁମ ଏବଂ ଶଯ୍ୟାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସଜା ଯାଇଥିବାର ଦେଖି ସେ ପଚାରୁଛି – କିନ୍ତୁ ଶୋଇବା କେଉଁଠି ?

ଦେଖିବା ପରି ଥିଲା ବରର ରିଆକ୍ସନ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dulhaniyaa.com-Indian Weddings (@dulhaniyaa)

କନ୍ୟାର ଚିନ୍ତା ସତରେ ବହୁତ ଅଜବ ଅଟେ ଏବଂ ବୁଝାପଡ଼େ | କିନ୍ତୁ ରୁମକୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ସଜାଇଥିବା ବରର ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବା ଭଳି ଥିଲା | ତାର ଚେହେରା ଦେଖି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ଯେ ସେ କନ୍ୟାର ଏପରି ପ୍ରଶ୍ନରେ ଖୁସି ନୁହେଁ | ବୋଧହୁଏ ତାକୁ ନିଜ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ପାଣି ପଡିଗଲା ପରି ଅନୁଭବ ହେଲା |

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ସାଇଟ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୪୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଲେଣି | ସମସ୍ତେ ବର-କନ୍ୟାକୁ ନେଇ ଅନେକ ରିଆକ୍ସନ ଦେଇ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ହସୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *