ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ନିଶାରେ ବୁଡି ରହିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଟଳମଳ ପାଦରେ ପାର ହେଲେ ନାଳ, ତାପରେ ହେଲା ତାଙ୍କର ଏମିତି ଅବସ୍ଥା,ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ହସିହସି ଗଡ଼ିଯିବେ

ମ-ଦ ପିଇବା ଭୁଲ କଥା ଅଟେ ବୋଲି କହିବା କିଛି ଅତ୍ୟୁକ୍ତି ହେବନାହିଁ | ଅଧିକ ମଦ ପିଇବାଦ୍ୱାରା ଅନେକଥର ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି କଥା ପ୍ରତି ହୋସ ରୁହେନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନେ ନିଜ ପାଇଁ ସଠିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ଅକ୍ଷମ ହୋଇପଡନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ନିଶାରେ ବୁଡି ରହିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନାଳ ପାର କରିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି |

କାଠ ପଟା ଉପରେ ଚାଲିଲା ବ୍ୟକ୍ତି :-

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ସାଇଟ ଟ୍ୱିଟରରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମଦ ପିଇ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି | ସେ ନାଳ ପାର ହୋଇ ଅନ୍ୟ ପଟକୁ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ତାଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରୁନାହିଁ | ନାଳ ଉପରେ କାଠର ଏକ ପଟା ରଖାଯାଇଛି | ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ବିୟର ବୋତଲ ହାତରେ ନେଇ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଟଳମଳ ପାଦ ଦ୍ୱାରା ନାଳ ପାର କରନ୍ତି |

ସେପଟକୁ ଯିବାପରେ ହେଲା ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା :-

ନି-ଶା-ରେ ବୁଡି ରହିଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ନାଳ ତ ପାର କରିଦେଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ପାର କରିସାରିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଘଟିଯାଏ | ବାସ୍ତବରେ, ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ନାଳ ପାର କରି ଏତେ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପାଦ ଜୋରରେ ଟଳମଳ ହେବାକୁ ଲାଗେ | ସେପଟେ ଲାଗିଥିବା ପାହାଚରେ ତାଙ୍କ ପାଦ ଖସିଯାଏ ଏବଂ ସେ ଆସି ସେହି ନାଳରେ ହିଁ ପଡିଯାନ୍ତି, ଯାହା ଉପରେ ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଚାଲି ଚାଲି ପାହାଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ |

ବିୟର ବୋତଲକୁ ବଞ୍ଚାଇବାପାଇଁ ଯିବାରୁ ହେଲା ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା :-

ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ Hold My Beer ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହା ଉପରେ ଆସୁଥିବା କମେଣ୍ଟରେ ଲୋକମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ନିଜ ବିୟର ବୋତଲକୁ ଛାଡି ଦେଇଥାନ୍ତା, ହୁଏତ ସେ ନାଳରେ ପଡିବାରୁ ବଞ୍ଚିଯାଇଥାନ୍ତା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.