ହାଇୱେରେ ହେଲା ଖତରନାକ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା, ଗୋଟିଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ହିଁ ଗାଡିର ହେଲା ଏମିତି ଅବସ୍ଥା, ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ

କାନପୁର ଦିଲ୍ଲୀ ନେସନାଲ ହାଇୱେରେ ସ୍ପିଡ଼ର ବିପଦ ପୁଣି ଥରେ ଦେଖାଗଲା | ହାଇୱେରେ ଓଭର ଟେକ କରିବା ଚକ୍କରରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିବା କାର ପାର୍କିଂ ଟେମ୍ପୋକୁ ଧ-କ୍କା ମାରିବା ପରେ ଡିଭାଇଡର ସହିତ ଯାଇ ବାଡେଇ ହୋଇଗଲା | ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଦେଖି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଯାଉଥିବା ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଚିତ୍କାର ବାହାରିଗଲା |

ରାସ୍ତାରେ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହେଲା ସ୍ପିଡ଼ରେ ଆସୁଥିବା କାର :-

ଯାତ୍ରୀମାନେ ଏହି ଘଟଣାର ସୂଚନା ୧୧୨ ପୋ-ଲି-ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମକୁ ଦେଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୧୧୨ ଡାଏଲ ସମେତ ସଚେଣ୍ଡି ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଗଲା ଏବଂ ଆହତ ଟେମ୍ପୋ ଡ୍ରାଇଭର ଏବଂ କାର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ବାହାର କରି ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲ ପଠାଯାଇଥିଲା |

ଭଲ ଭାବେ ଦେଖନ୍ତୁ ସିସିଟିଭିର ଏହି ଭିଡିଓ, ଯେଉଁଥିରେ ସବୁ ଗାଡି ନିଜ ଗତିରେ ଚାଲୁଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ନୀଳ ରଙ୍ଗର କାରର ସନ୍ତୁଳନ ବିଗିଡ଼ିଗଲା ଏବଂ ରାସ୍ତାକଡ଼ରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଟେମ୍ପୋକୁ ଧକ୍କା ମାରିଦେଲା | ଏହାପରେ ଟେମ୍ପୋ ଓଲଟି ପଡେ ଏବଂ ତାପରେ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ କାର ରାସ୍ତା କଡରେ ତିଆରି ହୋଇଥିବା ଡିଭାଇଡର ସହିତ ବାଡେଇ ହୁଏ |

ଧକ୍କା ଖାଇବାରୁ ଓଲଟାଇଲା ଟେମ୍ପୋ, ଡ୍ରାଇଭର ହେଲେ ଆହତ :-

ତେବେ ପଛରୁ ଆସୁଥିବା ଧଳା ରଙ୍ଗର କାର ଠିକ ସମୟରେ ବ୍ରେକ ଲଗାଇଦେଲା, ନଚେତ ଅନେକ ଗାଡି ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ଧକ୍କା ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତେ | ଧକ୍କା ହେବାପରେ ଟେମ୍ପୋ ଓଲଟି ପଡିଲା | ଟେମ୍ପୋରେ ଥିବା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବାହାର କରାଗଲା | ତେବେ ଯେଉଁ ସମୟରେ ଟେମ୍ପୋରେ ଧକ୍କା ଲାଗିଲା, ସେହି ସମୟରେ ସେଥିରେ ଜଣେ ବି ଯାତ୍ରୀ ବସିନଥିଲେ | ଧକ୍କା ହେବାପରେ ଡିଭାଇଡର ସହିତ ବାଡେଇ ହେବା କାରଣରୁ କାର ଡ୍ରାଇଭର ସେଥିରେ ଫସିଗଲା, ଯାହାକୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ବାହାର କରାଯାଇପାରିଲା |

ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ରେ କାହାର ବି ଜୀବନ ଯାଇନାହିଁ :-

ସୂଚନା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ରେ କାହାର ବି ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇନାହିଁ | ଦୁଇ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଆଘାତ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଘରକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି | ଏହି ମାମଲାରେ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ମିଳିବାପରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *