ଇଏ ବାଇକ ନା କାର: ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୁଗାଡ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଗିଯିବ ୪୪୦ ଭୋଲ୍ଟର ଝଟକା ! ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦୁନିଆରେ, ଆପଣ କେତେବେଳେ, କ’ଣ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ, କିଛି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ? ୟୁଜରମାନେ ଏକରୁ ଅଧିକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥା’ନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନଙ୍କ ବହୁତ ମନୋରଞ୍ଜନ ହୋଇଥାନ୍ତି। ସେହି ସମୟରେ, ଏପରି କିଛି ମାମଲା ଅଛି ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ବାରମ୍ବାର ଦେଖନ୍ତି। ବିଶେଷକରି, ‘ଜୁଗାଡ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି’ରୁ ନିର୍ମିତ ଜିନିଷଗୁଡିକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ। ଏହାର ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭୟଙ୍କର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ। ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ, ଜୁଗାଡର ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁକି, ଜୁଗାଡର ବ୍ୟବହାର କରି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ମଜାଳିଆ ଜିନିଷ ତିଆରି କରିଥା’ନ୍ତି। ବେଳେବେଳେ ବଡ ଷ୍ଟଲୱାର୍ଟ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ହୋଇଯାନ୍ତି। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୁଗାଡ ବ୍ୟବହାର କରି ଏକ ବାଇକକୁ ‘କାର’ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ତଥାପି, ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତିକି ଏହା ଏକ ବାଇକ କି କାର? ଯେହେତୁ ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେଯେ, ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ବାଇକରେ ଥିବା ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ବଦଳରେ କାରର ଷ୍ଟିଅରିଂକୁ କିପରି ଫିଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ବହୁତ ଆନନ୍ଦରେ ଚଳାଉଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ…

‘ଜୁଗାଡର ସାନଦାର ନମୁନା’:-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 🇨🇦 Canada ale jatt 🇨🇦 (@end_gallbaat1)

ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବୁଥିବେଯେ, ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ଚମତ୍କାର ଜୁଗାଡ କରିଛନ୍ତି। ଜଣାଇଦେଉଛୁଯେ, ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବାଇକକୁ ଦେଖି ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ‘end_gallbaat1’ ନାମକ ଏକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେକି, କିଛି ଲୋକ ବାରମ୍ବାର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି। ଏହି ଜୁଗାଡ ବିଷୟରେ ଆପଣ କ’ଣ କହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, କମେଣ୍ଟ ଦେଇ ଜଣାନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *