ହୋଟେଲରେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ରାସଲୀଳା କରୁଥିଲେ CRPF କମାଣ୍ଡେଣ୍ଟ, ସ୍ତ୍ରୀ ତିଆରି କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଡାର୍ଟି ଭିଡିଓ

ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭରସା ଏବଂ ବିଶ୍ଵସ୍ଥତା ରହିବା ବହୁତ ଜରୁରୀ ହୋଇଥାଏ | ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଯଦି କେହି ଜଣେ ମଧ୍ୟ ଧୋକା ଦିଏ, ତେବେ ବହୁତ ଭଲ ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗି ଚୁରମାର ହୋଇଯାଏ | ସ୍ୱାମୀ ଯେତେବେଳେ ବି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ଚିଟିଙ୍ଗ କରିଥାଏ, ସେତେବେଳେ ସେ ଏହି କଥାକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଏ | କିନ୍ତୁ କୁହାଯାଏ ନା ସତ କେବେ ଲୁଚି ରହେନା ଏବଂ ସତ ଦିନେ ନା ଦିନେ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ବାହାରକୁ ଆସିବ | ଦିନେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କଳା କାରନାମା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ | ଏବେ ରାଜସ୍ଥାନର ରାଜଧାନୀ ଜୟପୁରର ଏହି ଘଟଣାକୁ ହିଁ ନିଅନ୍ତୁ | ଏଠାରେ ଜଣେ CRPF କମାଣ୍ଡେଣ୍ଟ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ ଗୁପ୍ତରେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ହୋଟେଲ ରୁମରେ ରାସଲୀଳା ବା ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ସେହି ସମୟରେ ହିଁ ଧରା ପକାଇଦେଲେ | ଏହା ପରେ ଯେଉଁ ଡ୍ରାମା କ୍ରିଏଟ ହେଲା, ତାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ଏହି ସମଗ୍ର ବିଷୟ ଜୟପୁରର ହୋଟେଲ ରୟାଲ ପ୍ଲାଜା ବିଷୟରେ | ଏଠାରେ ଜଣେ CRPF କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରି ଯୋଧପୁରରେ ରହୁଥିବା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ଯଦିଓ ପତ୍ନୀ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ | ସେ ଘରେ ଅନେକ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଫୋନରେ କାହା ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲେ, ସେ କାମ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଏହାକୁ ଏଡାଇ ଯାଉଥିଲେ | ସନ୍ଦେହ ହେତୁ ପତ୍ନୀ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରୁଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ଜୟପୁରର ଏକ ହୋଟେଲକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭୁଲିଗଲେ |

ଏହି ପୁରା ଘଟଣା ଜୟପୁରର ହୋଟେଲ ରୟାଲ ପ୍ଲାଜାର ଅଟେ | ଏଠାରେ ଜଣେ CRPF କାମାଣ୍ଡେଣ୍ଟ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଧୋକା ଦେଇ ଯୋଧପୁରରେ ରହୁଥିବା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରୁଥିଲେ | ତେବେ ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ | ସେ ଘରେ ଅନେକ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଫୋନରେ କାହା ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲେ, ସେ କାମ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଏହାକୁ ଏଡାଇ ଦେଉଥିଲେ | ସନ୍ଦେହ ହେତୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରୁଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସେ ଦେଖିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ଜୟପୁରର ଏକ ହୋଟେଲକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେଠାକୁ ଡାକିଲେ |

ଏହା ପରେ ହୋଟେଲର ମାଷ୍ଟର ଚାବି ଦ୍ୱାରା ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ରୁମର କବାଟ ଖୋଲିଥିଲେ | ସେଠାରେ ଥିବା ଦୃଶ୍ୟକୁ ଦେଖି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଶୋଇଥିଲେ | ସ୍ତ୍ରୀ ଏହି ଘଟଣାର ଏକ ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ | ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଯୋଧପୁରର ଏକ ସରକାରୀ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ବାହାରିଲେ | ସେ ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓରେ ନଗ୍ନ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ପ୍ରେମିକା ଜୟପୁରର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ CRPF କାମାଣ୍ଡେଣ୍ଟଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ କେସ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି |

ସେ ପ୍ରେମିକର ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଭାଇମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାରପିଟର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ଏହା ସହିତ ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ CRPF କାମାଣ୍ଡେଣ୍ଟଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇମାନେ ନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୋର ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ଜାଣିଶୁଣି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛି | ଏହାଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କର ବହୁତ ବଦନାମୀ ହେଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ତେବେ ଏହି ପୁରା ମାମଲା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର କଣ ମତାମତ ରହିଛି, ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣାନ୍ତୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *