ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା କେସରେ କ୍ରିକେଟର ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରହାଣେଙ୍କୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ହେଉଛି ସମାଲୋଚନା,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ରହିଛି ଏଥିରେ ପ୍ରକୃତ ରହସ୍ୟ

ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବିଜନେସମ୍ୟାନ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ନାମ ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ହେବ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଛି | ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରିବା ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ଆପ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେଖାଇବାର ମାମଲାରେ ସୋମବାର ରାତିରେ ଆରେଷ୍ଟ କରିଥିଲା | ଖବର ରହିଛି ଯେ ରାଜଙ୍କୁ ଜୁଲାଇ ୨୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତରେ ରଖାଯିବ ଏବଂ ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ |

ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ନାମ ଏହି ଖରାପ କାମରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ଏବଂ ତାପରେ ସେ ଗିରଫ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସବୁଆଡେ ପରିହାସ କରାଯାଉଛି | ରାଜଙ୍କୁ ସବୁ ଦିଗରୁ ସମାଲୋଚକଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡୁଛି | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ କଥା କହୁଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କେସରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରହାଣେଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଉଛି | ସେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଗି-ର-ଫ ହେବା ପରଠାରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୟୁଜରମାନଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟରେ ରହିଛନ୍ତି |

ବାସ୍ତବରେ ମାମଲାଟି ଏହା ଯେ ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ୯ ବର୍ଷର ପୁରୁଣା ଟ୍ୱିଟ ପାଇଁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି | ଯେଉଁଠାରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ରହାଣେ ‘ସାର’ କହି ସମ୍ମାନିତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୟୁଜର୍ସ ରହାଣେଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମାଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି | ରହାଣେ ନିଜର ୨୦୧୨ର ଟ୍ୱିଟକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଗଲେ |

ଭାରତୀୟ ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ଉପ-କ୍ୟାପଟେନ ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରହାଣେ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୧୨ ରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ କରି ଏକ ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ | ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ରହାଣେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ‘ସାର’ ବୋଲି କହି ସମ୍ବୋଧିତ କରିଥିଲେ | ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ ପ୍ରାୟ ୯ ବର୍ଷର ଏକ ପୁରୁଣା ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, “ସାର ଆପଣ ଭଲ କାମ କରୁଛନ୍ତି |” ରହାଣେଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ରାଜ ଜବାବ ଦେଇ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ‘ଧନ୍ୟବାଦ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆସିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଲାଇଭ ଦେଖନ୍ତୁ |” ଏହା ପରେ ରହାଣେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ , “ହଁ, ସାର ନିଶ୍ଚିତ |”

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ରହାଣେ ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ କୌଣସି କାମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ | ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ ଇଣ୍ଡିଆନ ପରିମିୟର ଲିଗରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସହ-ମାଲିକ ଟିମ ‘ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ’ର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଛନ୍ତି | ୨୦୧୧ ମସିହାରେ ରହାଣେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲେ ଏବଂ ୨୦୧୮ ଆଇପିଏଲରେ ସେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସର କ୍ୟାପଟେନ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ | ଏହି କାରଣରୁ ରହାଣେ ଏବଂ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିଆସିଛି | ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ପରେ ରାଜ ଏବଂ ରହାଣେଙ୍କ ପୁରୁଣା ଟ୍ୱିଟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ରହାଣେଙ୍କୁ ଅନେକ ସମାଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି |

ଜଣେ ୟୁଜର ରହାଣେଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ” ଯେତେବେଳେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ରହାଣେଙ୍କୁ ଲିଙ୍କ ପଠାଇଥିଲେ |” ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ସହିତ ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେଙ୍କ ବିଶ୍ଵସ୍ଥତାର କାରଣ ଏଠାରେ ରହିଛି |” ଆଗକୁ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ରହାଣେ ଭାଇ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭୁଲ ଲାଇନରେ ଆସିଗଲେ |”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *