କରୋନା ଟୀକା ନେବାରୁ ଲଟେରୀରେ ମିଳିଲା ୭ କୋଟି ଟଙ୍କା, ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରିଲାନି ବ୍ୟକ୍ତି,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଆମେରିକାର ଟେକ୍ସାସରୁ ଏପରି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ବିଷୟରେ ଜାଣିବାପରେ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ହୋସ ଉଡିଯିବ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆରକନସସରେ ଚାଲିଥିବା କୋଭିଡ -୧୯ ଟୀକାକରଣ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ସମୟରେ ଫ୍ରି ସ୍କ୍ରାଚ ଲଟେରୀ ଟିକେଟ ପାଇଲେ | ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଏତେ ଭଲ ଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କୁ ସ୍କ୍ରାଚ ଲଟେରୀ ଟିକେଟରୁ ଏକ ମିଲିୟନ ଡଲାର(ପ୍ରାୟ ୭.୪ କୋଟି)ର ଜ୍ୟାକପଟ ଲାଗିଗଲା |

ଟିକା ଲଗାଇବାରେ ଲାଗିଗଲା ଲଟେରୀ :-

ୟୁପିଆଇ ଡଟ କମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆର୍ଲିଙ୍ଗଟନର ଗ୍ୟାରି ସ୍ମିଥ ଆରକନସସ ସ୍କଲାରସିପ ଲଟେରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ନିଜ ପରିବାରକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ସ୍ଥାନୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କୋଭିଡ -୧୯ ଟିକାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଡୋଜ ଲଗାଯାଇଥିଲା |

ସ୍କ୍ରାଚ ଲଟେରୀରେ ଜିତିଲେ ୭ କୋଟି ଟଙ୍କା :-

ସ୍ମିଥ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଟୀକାକରଣକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ଆରକନସସ ଗେମ ଆଣ୍ଡ ଫିସ କମିଶନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା $ 20 ସ୍କ୍ରାଚ ଅଫ ଫ୍ରି ଲଟେରୀ ଟିକେଟ ଗିଫ୍ଟ ଦିଆଯାଉଛି | ଏହି କାରଣରୁ ଗ୍ୟାରି କୋଭିଡର ଦ୍ୱିତୀୟ ଡୋଜ ନେଇଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସ୍ମିଥ ଲଟେରୀ ଟିକେଟ ସ୍କ୍ରାଚ କଲେ ଏବଂ ଦେଖିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ୧ ମିଲିୟନ ଡଲାରର ଲଟେରୀ ଲାଗିଯାଇଛି, ସେତେବେଳେ ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ |

ପରିବାର ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ :-

ସ୍ମିଥ ଆଗକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେ ମୁଁ ତ ପ୍ରଥମେ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିଲି ନାହିଁ ଏବଂ ପରେ ମତେ ଲାଗିଲା ଯେ ଏସବୁ ମିଛ ଅଟେ | ଲଟେରୀ ଜିତିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିନଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୋର ଜେଜେମା ପ୍ରଥମ ବ୍ୟକ୍ତି ଥିଲେ, ଯାହାଙ୍କୁ ମୁଁ ମୋର ଜିତିବା ବିଷୟରେ ଜଣାଇଥିଲି | ଆମେ ଦୁହେଁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲୁ | ସେ ତୁରନ୍ତ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଟିକେଟ ନେବାପାଇଁ କହିଲେ |

 

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *