କଣ ଏହି ହଟସଟ ଆପ ; ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଫ-ସିଗଲେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା

ପର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ମାମଲାରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟିଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରାଯାଇଛି। ଜୁଲାଇ ମାସ ୨୩ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋ-ଲି-ସ ରି-ମା-ଣ୍ଡରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ବିବାଦ ମୂଳରେ ରହିଛି “ହଟସଟ” ଷ୍ଟ୍ରିମିଙ୍ଗ ଆପ୍ଲିକେସନ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୁଗୁଲ ଓ ଆପଲ ଆପ ଷ୍ଟୋରରୁ ଡି-ଲିଟ କରାଯାଇଛି।

ଯଦିଓ, ଏହି ଆପ ଡାଉନଲୋଡ ଉପଲବ୍ଧ ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ଲାର୍ଟଫର୍ମ ରେ ଉପଲବ୍ଧ ଥିବା ଆପ୍ଲିକେସନରେ APK ର କପି ସୂଚିତ କରିଥାଏ। ଏହି ଆପ ସେବାଗୁଡିକରେ ଡିମାଣ୍ଡ ଫିଲ୍ମ ଓ ୱେବ ସିରିଜ ଷ୍ଟ୍ରିମିଙ୍ଗ ରେ ସୀମିତ ନୁହେଁ।

ଆପ୍ଲିକେସନର ଲାଟେଷ୍ଟ HD ଭିଡିଓ ସହିତ ସ-ର୍ଟ ଫିଲ୍ମ ଦେବା ସହିତ ହଟ ଫଟୋସୁଟ, କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ବିଶ୍ୱର ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କର ଜୀବନଶୈଳୀ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଥାଏ।

ଏହି ଆପ୍ଲିକେସନ “ବିଶ୍ୱର କିଛି ହଟ ମଡେଲ ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଲା-ଇଭ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ଭଳି ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ। ତାହା ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ କେବଳ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଥାଏ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ଆପ୍ଲିକେସନ ର ପେଇଙ୍ଗ ସ-ବ୍ସକ୍ରା-ଇବର ହୋଇଥାନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ପୁରୁଣା ପୋଷ୍ଟରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଏହି ଆପ୍ଲିକେସନ ମିସ ହଟସଟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା-୨୦୧୯ ମଧ୍ୟ ଆ-ୟୋଜ-ନ କରିଥିଲା। ଆଉ ଯେଉଁଠି ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ନିଜର ପ୍ରିୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମାନଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେଇ ଜିତାଇ ପାରିବେ।

ମୁମ୍ବାଇ ପୋ-ଲି-ସର ଅଭି-ଯୋଗ ଅନୁସାରେ, ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଓ ୱେବ ସିରିଜରେ କାମ କରିବା ବାହାନାରେ କିଛି ନୂଆ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଉଥିଲେ। ଆଉ ପରେ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ବି-ରୁ-ଦ୍ଧରେ ନ-ଗ୍ନ ଏବଂ ଅର୍ଦ୍ଧ ନ-ଗ୍ନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୁ-ଟିଂ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଉଥିଲେ।

ଆଉ ନୂଆ ମହିଳା କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ୱେବ ସିରିଜ ଓ କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବାକୁ କୁହାଯାଉଥିଲା ଏବଂ କାମ କରିବାପାଇଁ ଅଡିସନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ଆଉ ଅଡିସନ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ବୋଲ୍ଡ ଦୃ-ଶ୍ୟ କରିବାକୁ କୁହାଯାଏ ଏବଂ ପରେ ଅର୍ଦ୍ଧ ନ-ଗ୍ନର ଦୃ-ଶ୍ୟରେ ପରିଣତ ହୋଇଯାଇଥାଏ। ଆଉ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଜଣ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କ ବି-ରୁ-ଦ୍ଧରେ ଅଭି-ଯୋଗ କରିଥିଲେ ବୋଲି ମୁମ୍ବାଇର ଜଏଣ୍ଟ ସିପି(କ୍ରାଇମ) ମିଲିନ୍ଦ ଭରମ୍ବେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ପୋ-ଲି-ସର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ସିରିଜ ପରେ ଆପ୍ଲିକେସନରେ ସର୍ଟ କ୍ଲିପ ଆକାରରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥାଏ। ହଟସଟ ଆପ୍ଲିକେସନ ନାମରେ ଏକ ୱେବସାଇଟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି। ଏହାର ପଞ୍ଜୀକରଣ ଅନୁସାରେ, ଏହି ୱେବସାଇଟ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ୨୦୧୯ ମସିହାରେ ବ୍ରିଟେନର ମିଡିଲସେ-କ୍ସରୁ ପଞ୍ଜିକୃତ କରାଯାଇଥିଲା।

ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ହୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଜଣେ ଅଭିନେତା ଏହାର ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂ-ଘନ କରାଯାଇଥିବା ଦାବିକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି। ଗେହନା ବଶିଷ୍ଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆପ୍ଲିକେସନରେ ଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ନୁହେଁ ବରଂ ବୋଲ୍ଡ ଥିଲା। କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ନୁହେଁ, ସେଗୁଡ଼ିକ କେବଳ ବୋଲ୍ଡ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ,ଆମାଜନ(ପ୍ରାଇମ) ଭଳି ଆପ୍ଲିକେସନ ଦେଖିବେ ତାହେଲେ ଆପଣ ଏରୋଟିକା ଏବଂ ପ-ର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ବୁଝିପାରିବେ ବୋଲି ସେ ଟ୍ୱିଟରର ଏକାଉଣ୍ଟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଆଉ ଅନ୍ୟପାର୍ଶ୍ୱରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋ-ଲି-ସର ଅଭି-ଯୋଗ ଅନୁସାରେ, ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ଜଣେ ଆର୍ଥିକ ହିତାଧିକାରୀ ଏବଂ ସେ ଏଥିରେ ଜ-ଡି-ତ ଥିବା ଏହି ଆପ୍ଲିକେସନ ବ୍ୟବସାୟର ଅ-ନୁସ-ନ୍ଧାନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ପୂର୍ବରୁ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ କୋ-ର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା। ଆଉ ଜୁଲାଇ ୨୩ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କୁ ରି-ମା-ଣ୍ଡରେ ଆଣି ଅଧିକ ପଚ-ରାଉ-ଚରା କରୁଛି। ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏହି ଆପ୍ଲିକେସନ ବ୍ୟବସାୟରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିଥିବା ସମୟରେ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପର ଗ୍ରୁପ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଏହି ବ୍ୟବସାୟରେ ଜ-ଡିତ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ଓ-କି-ଲମାନେ ଦା-ବି କରିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *