କିଏ ଏହି ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ? ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କେମିତି ଭାଙ୍ଗିଲା ସମ୍ପର୍କ ଯାହାପରେ ଶିଲ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ହେଲେ ଦ୍ଵିତୀୟ ପତ୍ନୀ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଗିରଫ କରିଛି। ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି, ଯାହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଆଜି କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ। ପୋଲିସଠାରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ତାଙ୍କର ଏତେ ପ୍ରମାଣ ଅଛିଯେ, ସେଠାରୁ ଖସିଯିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ଅଟେ।

ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା କିଏ?:-

୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଲଣ୍ଡନରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଟନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ବାପା ପୂର୍ବରୁ ଲଣ୍ଡନରେ ବସ କଣ୍ଡକ୍ଟର ଥିଲେ, ଏବଂ ପରେ ସେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ପରିବାର ବହୁତ ଧନୀ ନଥିଲା। ତାଙ୍କ ମା ଜଣେ ଦୋକାନ କଳାକାର ଭାବରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ୨୦୦୩ରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବିବାହ କବିତା ନାମକ ଜଣେ ଝିଅ ସହିତ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବେଶୀ ଦିନ ରହିଲା ନାହିଁ। କିଛି ସମୟ ପରେ ସେମାନେ ୨୦୦୬ ମସିହାରେ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ, ଯାହାପରେ ୨୦୦୯ରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଜୀବନ ସାଥୀ କରିଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ କବିତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ କବିତା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେଯେ, ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ କାରଣରୁ ସେ ଏବଂ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ବୋଲି। ତେବେ ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ରାଜ ତାଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟରେ କହିଛନ୍ତିଯେ, କବିତା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ବିଷୟ ପୁଣି ଥରେ ଗରମ ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ଉପରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ।

କବିତାଙ୍କ ସାହିର ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ପୁଣି ଥରେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ଦୁହେଁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିଥିଲେ। ବିବାହର ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛି, ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏବଂ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଏବେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଜୀବନକୁ ଖୁସିରେ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି। ଉଭୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି। ଆପଣ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମନୋରଞ୍ଜନ କରନ୍ତି।

ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଅରବର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି:-

ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏହି ସମୟରେ କୋଟି କୋଟିର ମାଲିକ କିନ୍ତୁ ଏପରି ଏକ ସମୟ ଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ସେ ସାଧାରଣ ଭାବେ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିଲେ। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତିଯେ, ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆସିଥିଲା। ଏହା ସତ୍ତ୍ଵେ ସେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଯଦି ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ବିଶ୍ଵର ୧୦ଟି ବଡ କମ୍ପାନୀର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି। ସେ ଦୁବାଇରେ ହିରୋ ବ୍ୟବସାୟରୁ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନେପାଳରୁ ପାଶ୍ମିନା ସୋଲ କିଣିବା ପରେ ସେମାନେ ବ୍ରିଟେନର ବଡ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକର ବ୍ୟାନର ତଳେ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ଜାରି ରଖିଥିଲେ। ଆଜି ତାଙ୍କର ଦାମୀ ଦାମୀ କାର ବ୍ୟତୀତ ଏକ ଘର ଅଛି ଯାହାକୁ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅର ନାମରେ ରଖିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.