ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଯୁବତୀଜଣକ କାର ଉପରେ କଲେ ଏମିତି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ,ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ତାଯୁବ ହୋଇଯିବେ ଆପଣ

ଆଜିକାଲି ଲୋକମାନଙ୍କଠାରେ ସମସ୍ତଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଅଲଗା କରିବାର ଚିନ୍ତା ଆସିଯାଇଛି | ଏଥିପାଇଁ ତ ଅନେକ ଲୋକ ବହୁତ ଅଜବ ପ୍ରକାରର କାମ କରିଥାନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କିଛି ଲୋକ ନିଜ ଜୀବନକୁ ମଧ୍ୟ ବାଜି ଲଗାଇ ଦିଅନ୍ତି, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ଭିଡିଓ ବହୁତ ସେୟାର କରାଯାଇଥାଏ | କିଛି ଭିଡିଓକୁ ୟୁଜର୍ସ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ମଜାକ ପାଲଟିଯାଏ | ସେହିପରି ଅନେକ ଭିଡିଓରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ କୋଟି ଭ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ ଆସେ | ଏପରି ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଗୋଟିଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ନିଶ୍ୱାସ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଅଟକିଯିବ |

ଅନେକ ଲୋକ ଏପରି ଅଟନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ | କିଛି ଲୋକ ତ ଏପରି ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇଯାଏ | ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବା ସମୟରେ ଅନେକଥର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଘାତ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଥାଏ ଏବଂ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଯାଏ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ହିଁ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ, କିପରି ଜଣେ ଯୁବତୀ କାର ଉପରେ ଜମ୍ପ କରି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଦେଖାଉଛନ୍ତି | ଯଦି ଟିକେ ବି ବାଲାନ୍ସ ବିଗିଡି ଯାଇଥାନ୍ତା କିମ୍ବା ଏପଟ ସେପଟ ହୋଇ ଯାଇଥାନ୍ତା ତେବେ ପରିମାଣ କେତେ ଯେ ଭୟଙ୍କର ହୋଇଥାନ୍ତା ? ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଅନେକ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gaddiyan Wale (@gaddiyan_wale)

ଯୁବତୀ କଲେ ଏପରି ଖତରନାକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ :-

ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ gaddiyan_wale ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏ କାର ଠିଆ ହୋଇଛି ଏବଂ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟଣ୍ଟରେ ପାଦ ରଖନ୍ତି, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେ ପବନରେ ଡେଇଁପଡନ୍ତି ଏବଂ କ୍ଲିପ କରି ସେ ଆସି ଅନ୍ୟପଟରେ ପହଞ୍ଚିଯାଆନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି ଏବଂ ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ଏହି ଭିଡିଓରେ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଭୁଲରେ ଯଦି ମିଶଟେକ ହୋଇଯାଏ …ତେବେ କଣ ହେବ ?’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *