ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ ସାମ୍ନାରେ ଗାଡି ଚୋ-ରି କରି ନେଇଗଲା ବ୍ୟକ୍ତି, ଚୋ-ରି କରିବା କୌଶଳ ଦେଖିଲେ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଯିବେ ଆପଣ

ଏହି ଦୁନିଆରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କାମର ଅଭାବ ନାହିଁ | ଅନେକଥର ତ ଲୋକମାନେ ଏମିତି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରିଥାନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ସାମ୍ନା ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଏ | ତେବେ, ଏଥିରେ ଅନେକଥର ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଭଲ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି | ଏହାସହିତ ଅନେକଥର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଯିବ | କାରଣ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗାଡି ଚୋରି କରିବାପାଇଁ ଅଜବ ପ୍ରକାରର ବୁଦ୍ଧି ଲଗାଇଛି, ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି | ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି |

ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ଚୋରି କରୁଥିବାର ଅନେକ ପଦ୍ଧତି ଦେଖିଥିବେ କିମ୍ବା ତା ବିଷୟରେ ଶୁଣିଥିବେ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ବହୁତ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଥାଏ, ଯାହା ଉପରେ ୟୁଜର୍ସ ବହୁତ ମଜା ନିଅନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଏପରି କିଛି ହେଉଛି | କାରଣ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ଚମତ୍କାର ପଦ୍ଧତିରେ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ ସାମ୍ନାରେ ଗାଡିକୁ ଚୋରି କରୁଛି ଏବଂ ତାକୁ ସନ୍ଦେହ ମଧ୍ୟ ହେଉନାହିଁ | ଯେପରିକି ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କିଭଳି ଭାବେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟୋ ନେଇ ଆସେ ଏବଂ ରସି ବାହାର କରି କାରକୁ ତା ସହିତ ବାନ୍ଧି ଦେଉଛି ଏବଂ ବହୁତ ଆରାମରେ କାରକୁ ନେଇ ଚାଲିଯାଉଛି | ସେହିପରି, ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ ଚୁପଚାପ ସେମିତି ଦେଖୁଥାଏ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by memes | news | comedy (@ghantaa)

ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବୁଝି ଯାଇଥିବେ ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଚୋରି କରିବାପାଇଁ କି ପ୍ରକାରର ବୁଦ୍ଧି ଖଟେଇଛି | ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ghantaa ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଖବର ଲେଖିବା ବେଳକୁ ୬୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ଲାଇକ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି | ଏହାସହିତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ସେୟାର କରି ମଜା ନେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ରିଆକ୍ସନ ଦେଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *