ଡ୍ରାଇଭର ବୁଲାଣିରେ ଟ୍ରକକୁ ଏମିତି ବୁଲାଇଲା ଯେ ଟ୍ରକ ଯାଇ ସିଧା ପଡିଲା ରାସ୍ତା ଆରପଟରେ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରଲ ଭିଡିଓ

ରାସ୍ତାରେ ଟିକେ ଅବହେଳିତ ହେବାଦ୍ଵାରା ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇପାରେ | ଆମେ ଏପରି ଅନେକ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟ ନିଜ ଆଖିରେ ଦେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଜଣାନାହିଁ କେତେ କେତେ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟ ଭିଡିଓ ଦେଖିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ଭୁଲ କାରଣରୁ ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଯାଏ | ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ବହୁତ ସେୟାର କରାଯାଉଛି | ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ନିଜ ଭୁଲ କାରଣରୁ ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଲା | ସବୁବେଳେ ବୁଝାଯାଏ ଯେ ବୁଲାଣିରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଯିବା ଉଚିତ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ବୋଧହୁଏ ଏହି ବେସିକ ବୁଝିପାରି ନାହାନ୍ତି ଏବଂ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ହିଁ ଟ୍ରକ ଓଲଟି ପଡିଲା |

ଏହି ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ବୋକାମୀର ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ରାଗୁଛନ୍ତି, କାରଣ ସେ ନିଜ ପାଇଁ ତ ଗାତ ଖୋଳିଲେ, ତା ସହିତ ବାଇକରେ ଯାଉଥିବା ଦୁଇଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସହିତ ବିପଦ ମୁହଁକୁ ଟାଣି ନେଇଥାନ୍ତେ | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଶାର୍ପ ମୋଡ଼ରେ ଡ୍ରାଇଭର ଟ୍ରକକୁ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆଣେ ଏବଂ ଏନ ଟାଇମରେ ବୁଲାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରେ, ତେଣୁ ଟ୍ରକ ଓଲଟି ପଡି ରାସ୍ତା କଡରେ ଲାଗିଥିବା ଗଛ ଆଡକୁ ପସିଯାଏ | ରାସ୍ତା କଡରେ ଖାଇ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି, ଯେଉଁଠାରୁ ଟ୍ରକ ତଳକୁ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଯାଏ | ସେହିପରି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ବାଇକ ଉପରେ ବସିଥିବା ଲୋକମାନେ ବୁଝିପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ତାଙ୍କ ସହିତ କଣ ହୋଇଛି ଏବଂ କିପରି ଏହି ଟ୍ରକ ଅଚାନକ ଖାଇରେ ଯାଇ ପଡିଲା |

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by __jatt.life__▄︻̷̿┻̿═━一 (@__jatt.life___)

ପଢନ୍ତୁ କଣ ରହିଛି ଲୋକମାନଙ୍କ ରିଆକ୍ସନ :-

ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନଙ୍କର ଅଲଗା ଅଲଗା ରିଆକ୍ସନ ଆସୁଛି | କେହି କେହି ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ବୋକାମୀ ଉପରେ ହସୁଛି ତ ଆଉ କେହି ତା ଉପରେ ରାଗୁଛି | ଜଣେ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ୟୁଜର ମଜା ନେଇ ଏହି ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟକୁ ଫାଷ୍ଟ ଆଣ୍ଡ ଫ୍ୟୁରିୟମ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ଯୋଡି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ଏହା ଫାଷ୍ଟ ଆଣ୍ଡ ଫ୍ୟୁରିୟମର ସାଇଡ ଇଫେକ୍ଟ ଅଟେ |’ ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି, ‘ଟ୍ରକ ଅନଲୋଡ଼ କରିବାର ଏହା କି ପ୍ରକାରର ପଦ୍ଧତି ଅଟେ |’ ଏପରି ଜଣେ ୟୁଜର ମଜା ନେଇ କହିଛନ୍ତି , ‘ଟା ଟା ,ବାୟ ବାୟ, ଗୁଡ଼ବାୟ, ଶେଷ ସବୁ ଶେଷ |’ ଏହାବ୍ୟତୀତ କିଛି ଲୋକ ଏହି ରାସ୍ତାକୁ ମଧ୍ୟ ଦାୟୀ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ କହୁଛନ୍ତି ଏମିତି ରାସ୍ତା କିଏ କରେ, ଏହା ତ ଏକଦମ ମୃତ୍ୟୁ ମୁହଁକୁ ଗଲାଭଳି ରାସ୍ତା ହୋଇଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *