ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କୁ ନେଇ ଆସିଲା ବଡ ଅପଡେଟ, ଜାଣନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କେମିତି ଅଛି ତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା

ଭାରତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ଦଳ ଜୁଲାଇ ୨୦ରୁ କାଉଣ୍ଟି ସିଲେକ୍ଟ ଏକାଦଶ ଦଳ ସହିତ ତିନି ଦିନିଆ ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବ, କିନ୍ତୁ ଏହି ମୁକାବିଲାରେ ୱିକେଟ କିପର-ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କୁ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ନାହିଁ, କାରଣ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ କରୋନାଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣ ପାଇଥିଲେ।

ପନ୍ତଙ୍କ କ୍ୱାରାଣ୍ଟିନର ଅବଧି ସମାପ୍ତ:-

ବିସିସିଆଇର ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କରୋନା ଭାଇରସ ପରୀକ୍ଷଣରେ ପଜିଟିଭ ମିଳିବା ପରେ ରିଷଭ ପନ୍ତ ଲଣ୍ଡନରେ ୧୦ ଦିନିଆ କ୍ୱାରାଣ୍ଟିନର ଅବଧି ଶେଷ କରିଛନ୍ତି। ସେ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡରହମରେ ଦଳର ବାୟୋ-ବବୁଲରେ ଯୋଗ ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି।

ପନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କରୋନାର କୌଣସି ଲକ୍ଷଣ ନାହିଁ:-

ଏହି ବିସିସିଆଇର ଅଧିକାରୀ ଗୋପନୀୟତା ସର୍ତ୍ତରେ କହିଛନ୍ତି, “ଯଦିଓ ରିଷଭ ପନ୍ତ ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ଠିକ ସମୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ମଧ୍ୟ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ଫିଟନେସ ହାସଲ କରିବାକୁ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯିବ। ତାଙ୍କ ଭିତରେ କୌଣସି ଅସୁସ୍ଥତାର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଯାଉ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ନଟିଂହାମରେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପରୀକ୍ଷା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଅଭ୍ୟାସ କରିବାକୁ ପଡିବ।”

ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ରାହୁଲ ୱିକେଟ କିପିଂ କରିବେ:-

ବିସିସିଆଇର ଅଧିକାରୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ‘ସତର୍କତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ କ୍ୱାରାଣ୍ଟିନରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ରିଷଭ ପନ୍ତ ଏବଂ ରିଦ୍ଧିମାନ ସାହା ଉଭୟ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ।’ ସମାନ ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ୱିକେଟ କିପର ଭାବରେ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବେ।

ପନ୍ତଙ୍କ ଅବହେଳାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ:-

୨୯ଜୁନରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଏବଂ ଜର୍ମାନୀ ମଧ୍ୟରେ ୟୁରୋ ୨୦୨୦ ପ୍ରି-କ୍ୱାର୍ଟର ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ଦେଖିବା ପାଇଁ ରିଷଭ ପନ୍ତ ୱେମ୍ବଲି ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବସିଥିବା କିଛି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସେ ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ଅବହେଳା ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *