ପ୍ରତ୍ୟେକ ମାସରେ ମିଳିବ ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା, ଏହି ଚାକିରି ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ତୁରନ୍ତ ଆବେଦନ

ଦୁନିଆରେ ଚାକିରିର ଅଭାବ ନାହିଁ, କେବଳ କିଛି ଖୋଜିବାକୁ ଏବଂ କିଛି କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ରହିବା ଉଚିତ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନେକ ଅଦ୍ଭୁତ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଶୁଣିଥିବେ, ଯେଉଁଥିରେ କାର୍ଯ୍ୟଟି ବିଶେଷ କିଛି ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ଖୁବ ମିଳିଥାଏ। କିଛି କମ୍ପାନୀ ସୁନାର ଟଙ୍କା ଦେଇଥାଏ, କିଛି ମେକଅପ ଉତ୍ପାଦ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଏବଂ କିଛି କୁକୁର ସହିତ ଖେଳିବାକୁ। ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଦୁନିଆର ସାଧାରଣ ୯-୫ ଚାକିରି ବ୍ୟତୀତ, ଏହିପରି ଅଦ୍ଭୁତ ଚାକିରି ଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି। ପଢନ୍ତୁ ଅଜବ-ଗଜବ ଖବର।

କୁକୁରମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେବା ପାଇଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ:-

ଟିମଡଗ୍ସ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କୁକୁରମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବା ପାଇଁ ଏକ କମ୍ପାନୀ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତି ମାସରେ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବ। ଏହାକୁ ପଢି ଆପଣ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ୍ୟ ଅଟେ। Yappy.com ନାମକ ଏକ ସାଇଟ ମୁଖ୍ୟ କୁକୁର ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି। ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟ ବର୍ଣ୍ଣନା ଅର୍ଥାତ ଜେଡି ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରିଠାରୁ ଭିନ୍ନ ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ଚାକିରିରେ ଏତେ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇନପାରେ।

କୁକୁରକୁ ସବୁବେଳେ ଖୁସିରେ ରଖ:-

ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ କଥା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଉଛିଯେ, ଏଥିରେ କେବଳ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯିବ, ଯେଉଁମାନେ ୯-୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୁକୁରମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେଇପାରିବେ। ବ୍ୟକ୍ତିକୁ କୁକୁରକୁ ୮ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୁସିରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପସନ୍ଦର ଖେଳନା ଦେଇ ତାଙ୍କ ସହିତ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ। ଏହା ସହିତ କୁକୁରଙ୍କ ଉପରେ ଗବେଷଣା ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ବାର୍ଷିକ ପ୍ୟାକେଜ ସହିତ ଜୀବନ ଆରାମରେ କଟିବ:-

ମାସିକ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଅର୍ଥାତ ୨୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାର୍ଷିକ ପ୍ୟାକେଜ ସହିତ ଏହି ଚାକିରି ମଞ୍ଚେଷ୍ଟରରେ ବାହାରିଛି। ଏତେ ଟଙ୍କା ସହିତ ଜୀବନ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିବ, କେବଳ ଆପଣ କୁକୁରମାନଙ୍କ ସହିତ କିପରି ମୁକାବିଲା କରାଯିବ ତାହା ଜାଣିଥିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *