ଭାରତ ବନାମ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା : ଏମିତି କଣ ହେଲା ଯେ,ପଡିଆକୁ ଉଲ୍ହାଇବା ମାତ୍ରେ ଉଡିବାକୁ ଲାଗିଲା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କର ମଜାକ ? ଲୋକ କରୁଛନ୍ତି ଜବରଦସ୍ତ ଟ୍ରୋଲ

ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଆଜି ଭାରତର ଏକ ଯୁବ ଦଳ ତିନି ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଦିନକିଆ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଯୁବ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯାଇଛି। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ତାରକା ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଏକ ନୂଆ ରୂପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାର ନୂଆ ଲୁକ:-

ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅନ୍ୟତମ ଷ୍ଟାଇଲିସ କ୍ରିକେଟର ମଧ୍ୟରୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆରେ ଏକ ନୂଆ ରୂପରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଏକ ନୀଳ ହେୟାର ବ୍ୟାଣ୍ଡ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ଏହା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ପ୍ରାୟତଃ ସେହି ଖେଳାଳୀମାନେ ଏହା କରନ୍ତି, ଯାହାର କେଶ ବହୁତ ଲମ୍ବା, କାରଣ ଲମ୍ବା କେଶ ପଡ଼ିଆରେ ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା କରିଥାଏ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଉଡିଲା ମଜାକ:-

ଏହି ନୂଆ ରୂପରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ପରିହାସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ପୂର୍ବତନ ଦୃତ ବୋଲର ଅଶୋକ ଦିଣ୍ଡାଙ୍କ ସହ ତୁଳନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁଯେ, ଦିଣ୍ଡା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଏକ ହେଡ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ଲଗାଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଟ୍ୱିଟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଭାରତୀୟ ବୋଲରମାନଙ୍କର କମାଲ:-

ଯଦି ଆମେ ମ୍ୟାଚ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ୪୦ ଓଭର ପରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଦଳ ୬ ୱିକେଟ ହରାଇବା ପାଇଁ ୧୮୬ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତୀୟ ବୋଲରମାନେ ଚମତ୍କାର ବୋଲିଂ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ସ୍ଥିର ରଖିବାକୁ ଅଧିକ ସୁଯୋଗ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। ଭାରତ ପାଇଁ କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, ଯୁଜୁବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ଓ ଦୀପକ ଚହର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦୁଇଟି ଲେଖାଏଁ ୱିକେଟ ନେଇଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ କୃଣାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ୱିକେଟ ନେଇଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *