କିରଣ ରାଓଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବା ପରେ ଏତେ ଟଙ୍କା ଦେବେ ଅମିର ଖାନ, ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଦେଇଥିଲେ ୫୦କୋଟି ଟଙ୍କାର ଏଲୋମୋନି,ଜାଣନ୍ତୁ କିରଣକୁ କେତେ ଟଙ୍କା ଦେବେ ?

କିରଣ ରାଓ ଏବଂ ଆମିର ଖାନ ଅଲଗା ହେବାର ପ୍ରାୟ ଏକ ସପ୍ତାହରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଗଲାଣି। କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଛି। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁଯେ, ଆମିର ଖାନ ଏବଂ କିରଣ ରାଓ ୧୫ ବର୍ଷ ଏକାଠି ରହିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଅଲଗା ହୋଇଛନ୍ତି। ଉଭୟ ପକ୍ଷରେ କୁହାଯାଇଥିଲାଯେ, ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ମତି ଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ଅଲଗା ହେଉଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁଯେ, ଯେବେଠୁ ସେମାନେ ଅଲଗା ହେବା କଥା କହିଛନ୍ତି। ସେବେଠାରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ବେଳେବେଳେ ଆମିରଙ୍କ ତୃତୀୟ ବିବାହର ଗୁଜବ ବାହାରେ। ତୋ କେବେ ଆଉ କିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଥିରେ ଏକ ପାଦ ଆଗକୁ ବଢି, ଏହି ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚାଲିଛିଯେ, ଯଦି ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଆମିର ଖାନ କିରଣ ରାଓଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ କେତେ ସମ୍ପତ୍ତି ଦେବେ।

ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତିଯେ, କିରଣ ରାଓଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ, ଯେତେବେଳେ ଆମୀର ଖାନ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ ରେନା ଦତ୍ତଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ତା’ପରେ ରେନା ଦତ୍ତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ୫୦ କୋଟି ଦେବାକୁ ପଡିଥିଲା ଏବଂ ସେତେବେଳେ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ଛାଡପତ୍ର ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଉଥିଲା। ଏକ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିନେତା ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୧୪୩୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଟେ। ସେ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ପାଖାପାଖି ୮୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛିଯେ, କିରଣଙ୍କ ପୃଥକତା ହେତୁ ଆମୀର ଖାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ କେତେ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ କେଉଁ ସର୍ତ୍ତରେ ସେ ନିଜକୁ ଅଲଗା କରିଛନ୍ତି?

ଏଥିସହତ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କିରଣ ରାଓଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୪୦ ନିୟୁତ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର ଅଟେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁଯେ, କିରଣ ରାଓ ଜଣେ ମହିଳା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ ସର୍ବାଧିକ ରୋଜଗାରକାରୀ ଅଟନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କିରଣ ରାଓଙ୍କର ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର ଏବଂ ନିଜର ମହଙ୍ଗା ମହଙ୍ଗା ଯାନ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ତେବେ ତାଙ୍କ ଘର ଏବଂ କେତେ ଗାଡି ଅଛି ବୋଲି କିରଣ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିନାହାଁନ୍ତି। କିରଣ ରାଓ ଜଣେ ବହୁତ ଭଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ।

ଯିଏ ଅନେକ ଭଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ, ଏହି ଦୁଇଜଣ ଅଲଗା ରହିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି କେବେଠୁ ନେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ କ’ଣ ହେବ? ସମୟ ଏହା ସ୍ଥିର କରିବ, କିନ୍ତୁ ଏହା ନିଶ୍ଚିତଯେ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଗରମ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଏହା ଅଟେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ମତ ରହିଛି, କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ ସମାନ କଥା ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାହା ହେଉଛି ଆମିର ଏବଂ କିରଣ ରାଓ।

ଏକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କିରଣଙ୍କୁ ଆମିରଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପାଇଁ ୫୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ। କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ନେଇ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଠୋସ ପ୍ରମାଣ ମିଳିନାହିଁ କିମ୍ବା ଏହା ବିଷୟରେ କୌଣସି ଖବର ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁଯେ, କିରଣଙ୍କ ସହ ଆମିର ଖାନ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତିଯେ, ଦୁହେଁ ଅଲଗା ରହିବେ ବୋଲି ଖୁସି ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ହଁ କିଛି ପ୍ରଜେକ୍ଟ ଏହିପରି ଅଟେ। ଯାହା ଉପରେ ସେମାନେ ଏକତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ।

ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଲେ ଉଭୟ ୨୦୦୫ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କର ଏକ ପୁଅ ଆଜାଦ ଅଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ କିରଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଜଣେ ନିର୍ମାତା, ସ୍କ୍ରିନ ରାଇଟର ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ। ସେ ‘ଜାନେ ତୁ … ୟା ଜାନେ ନା’, ‘ଧୋବି ଘାଟ’, ‘ଦଙ୍ଗଲ’, ‘ତାଲାଶ’, ‘ସିକ୍ରେଟ ସୁପରଷ୍ଟାର’, ‘ପିପଲି ଲାଇଭ’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି। ଏହାସହିତ ସେ ଧୋବି ଘାଟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିରଣ ଅନ୍ୟତମ ସଫଳ ମହିଳାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *