ନଦୀରେ ଟ୍ରକ ସହିତ ଭାସିବାକୁ ଲାଗିଲା ଡ୍ରାଇଭର, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ହରିୟାଣାର ଫରିଦାବାଦରେ ଯମୁନା ନଦୀରେ କଚଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଗୋଟିଏ ଟ୍ରକ ଅଚାନକ ପାଣିର ଲହର ସହିତ କାଗଜ ଡଙ୍ଗା ଭଳି ବହିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଟ୍ରକ ଭିତରେ ଥିବା ଡ୍ରାଇଭର କିଛି ବି କରିପାରୁ ନଥିଲା | ଖୁସିର କଥା ଯେ ଗୋଟିଏ ଜାଗାରେ ଏହି ଟ୍ରକ ଅଟକିଗଲା | ସେହିପରି ସୂଚନା ମିଳିବାମାତ୍ରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପୋ-ଲି-ସ ପହଁରା ଶିଖିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇଲେ |

ଏହି ମାମଲାଟି ଫରିଦାବାଦର ତିଗାଁବ ଥାନା ଅଂଚଳର ଅଟେ | ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଲା ଯେ ଯମୁନା ନଦୀ ମଧ୍ୟରେ ତିଆରି ହୋଇଥିବା କଚଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ଡ୍ରାଇଭର ଟ୍ରକ ନେଇ ଯାଉଥିଲା | ମଝିରେ ପହଂଚିବାବେଳେ ପାଣି ଅଧିକ ବହୁଥିବା କାରଣରୁ ଟ୍ରକ ପାଣି ସହିତ ବହିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ନଦୀର ତଳ ଉଚ୍ଚା ହୋଇଥିବାରୁ ଟ୍ରକ ଅଟକିଗଲା |

ନଦୀ ପାଣି ଟ୍ରକରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବାକୁ ଲାଗିଲା, ଏହା ଦେଖି ଡ୍ରାଇଭର ବହୁତ ଡରିଗଲା | ସେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଗୁହାରି କରୁଥିଲା | ସେହିପରି ସୂଚନା ପାଇ ତିଗାଁବ ଥାନାଧ୍ୟକ୍ଷ ବିଳମ୍ବ ନ କରି ପହଁରି ଜାଣିଥିବା ଦୟାଚନ୍ଦ ଭାଟିଙ୍କୁ ନେଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଲେ |

ଦୟାଚନ୍ଦ ନିଜର ସାଙ୍ଗ ସଂହତିଆ ସାହସର ପରିଚୟ ଦେଇ ନଦୀର ଦ୍ରୁତ ଧାରାରେ ଡିଆଁ ମାରିଦେଲେ ଏବଂ ପାଣିର ଦ୍ରୁତ ଗତିକୁ କାଟି କାଟି ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ପ୍ରତାପଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ କୂଳକୁ ଅଣାଗଲା | ଏହାପରେ ଟ୍ରକକୁ ମଧ୍ୟ ନଦୀ ମଧ୍ୟରୁ ବାହାର କରାଗଲା |

ତିଗାଁବ ଥାନା ପୋଲିସ ପହଁରି ଯାଇ ସାହାସୀକତାର ପାଦ ସହିତ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇ ଥିବାରୁ ଦୟାଚନ୍ଦଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଭାବରେ ୧୧୦୦ ଟଙ୍କା ନଗଦ ପୁରସ୍କାର ଦେଲେ | ସେହିପରି ଏହି ପୁରା ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *