ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଅଚାନକ ମୃ-ତ୍ୟୁ ସହିତ ଖେଳିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯୁବକମାନେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆର ଦୁନିଆ ବହୁତ ଅଜବ-ଗଜବ ଅଟେ | ଅନେକଥର ଏଠାରେ ଏମିତି କିଛି ସକିଙ୍ଗ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଯାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ନିଜ ଆଖି ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡେ | ନିକଟରେ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ନିଆଁରେ ଖେଳୁଥିବା ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ |

ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିଲା ମୃ-ତ୍ୟୁ-ର ଖେଳ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ସାଇଟ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ Urban Jatts ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଖତରନାକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ରାସ୍ତା ଉପରେ କିଛି ଯୁବକ ବସିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ନିଆଁ ସହିତ ଖେଳୁଛନ୍ତି | ମୃ-ତ୍ୟୁ-ର ଏହି ଖେଳ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଲୋମଟାଙ୍କୁରୀ ଉଠିବ | ଏହି ଯୁବକମାନେ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତାପରେ ସେମାନେ ଖେଳରେ ଲାଗି ପଡିଛନ୍ତି |

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ✌️URBAN._JATTS✌️ (@urban._jatts)

ପାଟିରୁ ବାହାର କରୁଛନ୍ତି ପେଟ୍ରୋଲ :-

ଏହି ଭାଇରଲ ଭିଡିଓର ଭୟଙ୍କର ଦୃଶ୍ୟ ଏଇଠି ଶେଷ ହୁଏନାହିଁ | ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲାଗୁଛି ଯେପରି ଯୁବକ ନିଜ ପାଟିରେ ପେଟ୍ରୋଲ ପୁରାଇ ନିଆଁକୁ ଫିଙ୍ଗି ନିଆଁକୁ ଆହୁରି ତୀବ୍ର କରୁଛି | ସବୁ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣେ ଏମିତି କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ପୁରା ଭିଡିଓରେ ନିଆଁର ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଯୁବକମାନଙ୍କ ଚେହେରାରେ ଟିକେ ହେଲେ ବି ଡର ଦେଖାଯାଉ ନାହିଁ |

ଏପରି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ରହିବା ଭଲ :-

ଏହି ଭାଇରଲ ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି | ଏହିପରି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ମୃ-ତ୍ୟୁ-କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଭଳି ହୋଇଥାଏ | ଏଥିପାଇଁ ଭଲ ହେବ ଯେ ଏପରି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୁରେଇ ରହିବା | ଏପରି ଭୟଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଜୀବନ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଥାଏ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.