ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ପାଣିରେ ଭର୍ତ୍ତି ସଡ଼କରେ ବାଇକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି,ତା ପରେ ଯାହା ହେଲା …

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଏହି ସମୟରେ ସମସ୍ତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି। ଯେଉଁଠାରେ କିଛି ଲୋକ ଅଜବ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ହେଡଲାଇନରେ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି। ତେଣୁ ସେହି ସମୟରେ, ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓରେ ‘ଲାଇକ୍’ ପାଇଁ, ଅନେକ ଥର ଲୋକମାନେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ମଧ୍ୟ ବାଜିରେ ଲଗାଇ ଦିଅନ୍ତି।ବିଶେଷ କରି ଯୁବକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ଅଧିକ କ୍ରେଜ ଅଛି। କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ପଦ୍ଧତି ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବାରେ ସଫଳତା ମିଳିଥିବାବେଳେ କିଛି ଲୋକଙ୍କର ମଜା ହୋଇଯାଏ। ଏପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପାଣିରେ ଭର୍ତ୍ତି ରାସ୍ତାରେ ବାଇକ ସାହାଯ୍ୟରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସହ କ’ଣ ଘଟିଥିଲା ​​ସେ ଭୁଲି ପାରିନଥିଲେ।

ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଲୋକଙ୍କର ବହୁତ କ୍ରେଜ୍ ଥାଏ। ଅନେକ ଥର ଲୋକମାନେ ଏପରି ଷ୍ଟଣ୍ଟ୍ କରନ୍ତି, ଯାହା ଦେଖି ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କର ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଯାଏ। ବେଳେବେଳେ ଲୋକମାନେ ବିପଜ୍ଜନକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଜୀବନ ହରାନ୍ତି। ଏହା ସତ୍ତ୍ଵେ ଲୋକମାନେ ଶିଖୁ ନାହାଁନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ହିଁ ଦେଖନ୍ତୁ, ପାଣିରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରାସ୍ତାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କିପରି ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେଯେ, ରାସ୍ତାଟି ପାଣିରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇ ରହିଛି ଏବଂ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ବାଇକର ଆଗ ଟାୟାରକୁ ଉପରକୁ ଉଠାଇ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ତାକୁ ଚଳାଉଛନ୍ତି। ସେତେବେଳେ ବାଇକରୁ ତାଙ୍କର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ବାଇକ୍ ଏକ ଘରର କାନ୍ଥ ସହିତ ଧକ୍କା ହୋଇଯାଏ। ଘର ଭିତରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି, ଯାହା ପାଖରେ ବାଇକ୍ ଧକ୍କା ହୋଇଛି। ବାଇକ୍ ଚଳାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଏହାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାବେଳେ ଶେଷରେ ଏଥିରୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ବାଇକର ଅନେକ ଅଂଶ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିଲା।

ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by splendor_bullet_love (@splendor_bullet_love)

ଭିଡିଓ ଦେଖି, ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିବେ ଏବଂ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବୁଥିବେଯେ, କଣ ଏହା ମୂର୍ଖାମି ଅଟେ?ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ splendor_bullet_love ନାମକ ଏକ ଏକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହି ଭିଡିଓର କ୍ଲିପକୁ ପରସ୍ପର ସହିତ ସେୟାର କରୁନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *