ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ସଡକରେ ବାଇକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି,ଅଚାନକ ଯାହା ଘଟିଲା, ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣ କହିବେ – ଇଏ କେଡେ ନିର୍ବୋଧ ଅଟେ ?

ଦୁନିଆରେ ନା ତ ଅଜବଗଜବ ଜିନିଷର ଅଭାବ ରହିଛି ନା ଲୋକର|କିଛି ଲୋକ ଅଜବଗଜବ ଜିନିଷ କରି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହେବାପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି|ଏଥିପାଇଁ ବହୁଲୋକ କେତଥର ନିଜର ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଲଗାଇ ଦିଅନ୍ତି|କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଏଥିରେ ସଫଳତା ମିଳିଥାଏ ତ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ମଜାକ୍ ହୋଇଯାଏ|ଖାସକରି ଯୁବକଙ୍କୁ ଏହାର କ୍ରେଜ ଅଧିକ ହୋଇଥାଏ|ଏହି ପ୍ରକାରର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବାଇକରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିଲେ,କିନ୍ତୁ ତା ସହ ଯାହା ହେଲା ବୋଧହୁଏ ସେ କେବେବି ଭୁଲି ପାରିବ ନାହିଁ|

କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବାକୁ ବଡ ଆଗ୍ରହ ହୋଇଥାଏ|କିଛି ଲୋକ ଏମିତି ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରନ୍ତି ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଦେଖିବାମାତ୍ରେ ରୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଉଠେ|ଏତିକି ମାତ୍ର ନାହିଁ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବା ସମୟରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଚାଲି ଯାଇଛି|ଏହା ସତ୍ୱେ ଲୋକମାନେ ଶିଖି ପାରୁନାହାନ୍ତି|ଏବେ ଟିକେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ କିଭଳି ଭାବରେ ଭିଡଥିବା ସଡକରେ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତି ବାଇକରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି|ଏହି ସମୟରେ ନା କେବଳ ତାର ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଓ ଅନ୍ୟର|କାହିଁକି ଆଗରେ ପ୍ରଥମେ ସେ ଏକ ବାଇକ ବାଲା ଉପରେ ଚଢିଯାଏ ଓ ଧଡାମ କରି ମଝି ସଡକରେ ବାଇକ ନେଇ ପଡିଯାଏ|ମାମଲା ଏତେ ଖତରନାକ ଥିଲା ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥାନ୍ତା|

ଭିଡିଓ ଦେଖିକି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭାବନାରେ ପଡିଯାଇଥିବେ ଓ ଭାବୁଥିବେ କ’ଣ ଏହା ନିର୍ବୋଧତା? ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟୁଇଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ @ଏଚ୍ଆଇଡିଏମୱଇମାଇବିର ନାମକ ଏକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି|ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫୬ ହଜାରରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଲେଣି|୧୬୦୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି|ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହି ଖତରନାକ ଭିଡିଓକୁ ୟୁଜର୍ସ ଲଗାତାର କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି|

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *