ନଅ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ମହିଳା,ସେଇ ସମୟରେ ସ୍ୱାମୀ ଧରିନେଲେ ମହିଳାଙ୍କ ହାତ, ଆଉ ଲୋକମାନେ ତଳେ ରଖିଥିଲେ ଗଦି, କିନ୍ତୁ ତଥାପି …ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଗାଜିଆବାଦର ବିଜୟାନଗର କ୍ରସିଂ ରିପବ୍ଲିକରେ ଥିବା ସେଭର ସୋସାଇଟିର ନଅ ମହଲାରୁ ଖସିପଡି ମହିଳା ଜଣକ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଗଲେ | ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ଝ-ଗ-ଡା ହୋଇଗଲା | ଯାହା ପରେ ମହିଳାଜଣକ ନବମ ମହଲାରୁ ଡେଇଁବାକୁ ଲାଗିଲେ |

ସ୍ୱାମୀ କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତ ତାଙ୍କୁ ରେଲିଂରେ ଧରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ହାତ ଛାଡିବା କାରଣରୁ ମହିଳା ଜଣକ ତଳେ ଆସି ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ | ତଳେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଗଦି ରଖିଥିଲେ, ତଥାପି ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ମହିଳା ଆହତ ହୋଇଗଲେ | ବୁଧବାର ଦିନ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା | ମହିଳାଙ୍କୁ ନୋଏଡାର ଯଥାର୍ଥ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି |

ସିଓ ପ୍ରଥମ ମହିପାଲ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେଭର ସୋସାଇଟିର ନଅ ମହଲାର ଫ୍ଲାଟ ନମ୍ବର ୯୦୩ ରେ ଫାରାଜ ହସନ ସ୍ତ୍ରୀ ସାଦିଆଙ୍କ ସହ ରୁହନ୍ତି | ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା | ଝ-ଗ-ଡା ଏତେ ବଢିଗଲା ଯେ ସାଦିଆ ରୁମ ଖୋଲି ରେଲିଂ ଆଡକୁ ଦୌଡିଲେ ଏବଂ ଡେଇଁ ପଡିଲେ |

ତେବେ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଦୌଡୁଥିବା ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ରେଲିଂରୁ ଧରିନେଲେ ଏବଂ ଚିତ୍କାର କଲେ | ସାଦିଆଙ୍କୁ ରେଲିଂରେ ଝୁଲୁଥିବାର ଦେଖି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ ତଳେ ଗଦି ବିଛାଇ ଦେଲେ | ତିନି ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫାରାଜ ହସନ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧରି ରଖିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଧରିବା ଦୁର୍ବଳ କାରଣରୁ ହାତ ଖସିଗଲା ଏବଂ ସାଦିଆ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ | ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଗଦି ଉପରେ ପଡ଼ିଯିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ସାଦିଆ ଗୁରୁତର ଭାବରେ ଆହତ ହୋଇଗଲେ, ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ନୋଏଡାର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି |

ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବାରୁ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଲା :-

ଅନ୍ୟ ସୋସାଇଟିରେ ରହୁଥିବା କୌଣସି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିଥିଲେ, ଯାହା ଗୋଟେ ଦିନ ପରେ ଅର୍ଥାତ ବୁଧବାର ଦିନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଗଲା | ଏହାପରେ ପୋଲିସକୁ ଜଣାପଡିଲା ଏବଂ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ଘ-ଟ-ଣା-ର ସୂଚନା ନେଲା | ସିଓ ପ୍ରଥମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫ୍ଲାଟ ତାଲା ପଡିଛି | ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ମିଳିନାହିଁ | ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରାଯିବା ପରେ ହିଁ ପରବର୍ତ୍ତୀ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *