ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : କନ୍ୟା ଭାଙ୍ଗିଲା କୋଭିଡ ନିୟମାବଳୀ, ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ ଜେ-ଲ ଦ-ଣ୍ଡ

ଆଜିକାଲି ବିବାହରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ କରାଯାଇଥାଏ | ବିବାହର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋକୁ ୟୁନିକ କରିବା ଚକ୍କରରେ ଅନେକଥର ବର-କନ୍ୟା ଅଜବ ପ୍ରକାରର କାମ କରିବସନ୍ତି | ନିକଟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୁଣେର ଜଣେ କନ୍ୟା ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି | କରୋନା ଭାଇରସ ସମୟରେ କନ୍ୟାର ଏପରି ସ୍ୱାଗ ତାକୁ ଜେ-ଲ ଭିତରକୁ ପହଞ୍ଚାଇ ଦେଇପାରେ |

SUV ର ବୋନେଟରେ ବସିଥିବା କନ୍ୟା :-

ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଜଣେ କନ୍ୟାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି କନ୍ୟା ବିବାହର ବେଶପୋଷାକରେ SUV କାରର ବୋନେଟରେ ବସି ନିଜର ଫଟୋସୁଟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପୁଣେ-ସାସୱାଡ ରୋଡରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି | ଏଥିରେ କନ୍ୟା କାରର ବନେଟରେ ବସିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କର ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ କାର ଭିତରେ ବସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ବାଇକରେ ବସି ଫଟୋସୁଟ କରୁଛନ୍ତି |

ଏହି କଥାକୁ ନେଇ କେ-ସ ହୋଇଛି :-

କନ୍ୟାର ସ୍ୱାଗର ଭିଡିଓ ଜବରଦସ୍ତ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | କିନ୍ତୁ ୨୩ ବର୍ଷୀୟ ଏହି କନ୍ୟା ନିଜର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଯୋଗୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫସି ଯାଇଛନ୍ତି | କନ୍ୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ଉପରେ କୋଭିଡ ନିୟମାବଳୀ ଭାଙ୍ଗିବାର କେସ କରାଯାଇଛି | ବାସ୍ତବରେ, କନ୍ୟା ପବ୍ଲିକ ପ୍ଲେସରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ମାସ୍କ ଲଗାଇ ନାହାନ୍ତି | ସେହିପରି, କନ୍ୟାର ଅନେକ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମଧ୍ୟ ବିନା ମାସ୍କରେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |

ଗୋଟିଏ ଭୁଲ ପାଇଁ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ ଦ-ଣ୍ଡ :-

ବିବାହର ହସ-ଖୁସିର ବାତାବରଣ ଗୋଟିଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ହିଁ ବଦଳିଗଲା | କନ୍ୟାର ଏହି ଭୁଲ କାରଣରୁ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ମୋଟର ହ୍ୱିକିଲ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ କେସ ପଞ୍ଜିକରଣ କରାଯାଇଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *