ଏ ଭିଡିଓ ଜିତିବ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ : କ୍ରଚ ସାହାଯ୍ୟରେ ରାସ୍ତା ପାର ହେଉଥିଲେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଝିଅ, ସେତେବେଳେ ଜଣେ ମହିଳା କଲେ ଏମିତି କିଛି

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯଦି ଆପଣ ଏକ୍ଟିଭ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକରୁ ଅଧିକ ମଜାଦାର ଜିନିଷ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଯିବ। କିଛି ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହା ସିଧାସଳଖ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିଯାଏ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେହି ଭିଡିଓକୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖିବାକୁ ମନ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ। ସେହିଭଳି ଏକ ଭିଡିଓକୁ ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତୁଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ତୀବ୍ର ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସା କାହିଁକି କରିବେନି? ଜଣେ ମହିଳା ହୃଦୟ ଜିତିଥିବା ଭଳି କାମ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ଏକ ପୁରାତନ କଥା ଅଛିଯେ, ମାନବିକତା ଠାରୁ ଦୁନିଆରେ କୌଣସି ବଡ଼ ଧର୍ମ ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେବି, ଯେଉଁଠାରେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ, ଜଣେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ। କିଛି ଲୋକ ନିଜ ଜୀବନର ବାଜି ଲଗାଇ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି। ଏଥିସହିତ, ଏହି ଦୁନିଆରେ ଏପରି କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଜାଣିଶୁଣି ଅଜଣା ହୋଇଯାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ, ଜଣେ ମହିଳା ଜଣେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଝିଅ ସହିତ ଯାହା କରିଥିଲେ ତାହା ଲୋକଙ୍କର ହୃଦୟକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିଛି। ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଜଣେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଝିଅ ରେଡ ଲାଇଟରେ ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ କରୁଥିଲ। ସେ କିଛି ପାଦ ଆଗକୁ ଯିବା ମାତ୍ରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାର ଯନ୍ତ୍ରଣା ସହି ପାରିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପିଠିରେ ନେଇ ରାସ୍ତା ପାର କରିଦିଅନ୍ତି। ତେଣୁ ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ…

‘ ହୃଦୟ ଜିତିନେବ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ:-

ଭିଡିଓ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ ମଧ୍ୟ ଜିତିଥିବ। ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀ ସୁପ୍ରିୟା ସାହୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ‘ଯଦି ସମସ୍ତେ ଏହିପରି ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆମେ ଏହି ଦୁନିଆକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବୁ’। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଖବର ଲେଖିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ, ତିନି ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ କଡ଼ା ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। କିଛି ଲୋକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅତିଶୟ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ତେଣୁ କିଛି ଲୋକ ମାନବିକତାର ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *