ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : କାର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଇଏ କି ଗାଡ଼ି ଚାଳନା, ବୁଲେଟରେ ଧକ୍କା ହୋଇ ଚୁ-ର-ମା-ର, ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନଙ୍କର ରକ୍ତ ଗରମ

ରାସ୍ତାରେ ଚାଲୁଥିବା ସମୟରେ କିମ୍ବା ଡ୍ରାଇଭିଙ୍ଗ କରୁଥିବା ସମୟରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଉଚିତ, କାରଣ ଅଧିକାଂଶ ମାମଲାରେ ଲୋକମାନେ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟର ଶିକାର ନିଜ ଭୁଲ ପାଇଁ ନୁହେଁ ବରଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭୁଲ କାରଣରୁ ହୋଇଥାନ୍ତି | ଏହି କଥାକୁ ଠିକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରୁଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଲୋକମାନେ ଖୁବ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ କାର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଭୁଲର ଦଣ୍ଡ ଜଣେ ବୁଲେଟ ଚଳାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଲା | ଭିଡ଼ିଓଟି କୌଣସି ପାହାଡିଆ ଅଂଚଳର ଅଟେ, ଯେଉଁଠାରେ ଡ୍ରାଇଭିଙ୍ଗ କରିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ହୋଇଥାଏ | ଏହାସହିତ ଏଠାରେ ଭୁଲକୁ କମ କରିବା ଉଚିତ, କାରଣ ପାହାଡ଼ରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ କେତେବେଳେ ବି କେଉଁଠି ବି ବଡ଼ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ହୋଇଯିବ, ତାହା ଜଣାନାହିଁ |

ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପାହାଡର ରାସ୍ତାରେ ଆରାମରେ ବୁଲେଟ ଚଳାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ଗୋ ପ୍ର କ୍ୟାମେରାରେ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ କରୁଥାନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଗୋଟିଏ କାର ଯାଏ, ଯିଏ କି ନିଜ ରାସ୍ତାରେ ଚାଲୁଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଜଣାନାହିଁ କେଉଁଠାରୁ ଏକ ଗାଡି ନିଜ ରାସ୍ତାରେ ନ ଯାଇ ଅନ୍ୟ ପଟକୁ ଆସି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗାଡି ଚଳାନ୍ତି ଏବଂ ଓଭରଟେକ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଏ | ବୁଲେଟ ଚଳାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଖରେ ବଂଚିବାର ଆଉ କୌଣସି ରାସ୍ତା ନଥାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାଇକ ସିଧା ଯାଇ କାରର ବମ୍ପର ସହିତ ଧକ୍କା ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ତାର ତାର ଟାୟାର ତଳେ ଫସିଯାଏ | ପାହାଡ଼ରେ ଯେତେବେଳେ ରାସ୍ତା ପୂର୍ବରୁ ହିଁ କମ ଚଉଡା ଥାଏ, ସେଠାରେ ଏହିପରି ଓଭରଟେକ କରିବା ବୋକାମୀ ଠାରୁ କମ ନୁହେଁ |

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 𝗖𝗔𝗥 𝗚𝗢𝗔𝗟𝗦 (@cargoals_ig)

ବହୁତ ଖରାପ ଭାବେ ଡ୍ୟାମେଜ ହେଲା କାର :-

ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ବଡ଼ ହୋଇପାରିଥାନ୍ତା, କିନ୍ତୁ ବୁଲେଟ ଵାଲା ଅଧିକ ସ୍ପିଡ଼ରେ ଯାଉନଥିଲା ଏବଂ ଓଭରଟେକ କରିଥିବା ଗାଡି ମଧ୍ୟ ସ୍ପିଡ଼ରେ ଯାଉନଥିଲା | ଯେଉଁ କାରଣରୁ କାହାକୁ ଅଧିକ ଆଘାତ ଆସିଥିବାର ଦେଖାଯାଇ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଏହି ଧକ୍କା ବହୁତ ବଡ଼ ଥିଲା | ବୁଲେଟ ସହ ଧକ୍କା ହେବାପରେ କାରର ବମ୍ପର ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଏବଂ ତାର ଅନେକ ପାର୍ଟ ଡ୍ୟାମେଜ ହୋଇଗଲା | ସେହିପରି ମଜବୁତ ବୋଲି କୁହାଯାଉଥିବା ବୁଲେଟରେ କୌଣସି ବଡ଼ ଭଙ୍ଗାରୁଜା ହୋଇନାହିଁ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ କାର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ବହୁତ ଗା-ଳି କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.