ଗାଡି ଭିତରେ ବସିଥିଲେ ଟୁରିଷ୍ଟ, କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ହିଁ ତିନୋଟି ବାଘ ଘେରି ପକାଇଲେ ପୁରା ଗାଡିକୁ, ତାପରେ ହେଲା ଏମିତି କିଛି, ଦେଖନ୍ତୁ Shocking Video

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସିଂହ, ଚିତାବାଘ ଏବଂ ବାଘମାନଙ୍କର ଖତରନାକ ଏବଂ ଲୋମଟାଙ୍କୁରା ଭିଡିଓ ପ୍ରାୟତଃ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ | ଆଜିକାଲି ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଥରି ଉଠିବେ | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ ଟୁରିଷ୍ଟରେ ଭର୍ତ୍ତି ଏକ ଗାଡି ଠିଆ ହୋଇଛି ଏବଂ ତିନୋଟି ବାଘ ସେଠାକୁ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ଗାଡିକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଘେରି ପକାଉଛନ୍ତି | ତାପରେ ଆକଂ ହୁଏ ତାହା ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓ ଆଇଏଫଏସ ଅଧିକାରୀ ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଥିଲା | ଭିଡିଓ ସହିତ ସେ ମଜାଳିଆ କ୍ୟାପ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି, ବୁଫେ ଲଞ୍ଚ | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଗୋଟିଏ ଗାଡି ଠିଆ ହୋଇଛି, ଯାହା ଭିତରେ ବହୁତ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସିଛନ୍ତି | ଗାଡ଼ିରେ ଜାଲି ଲାଗିଛି ଏବଂ ତା ଭିତରେ ଥାଇ ଲୋକମାନେ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ସେଠାରେ ବୁଲୁଥିବା ତିନୋଟି ବାଘ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣେ ଯାଇ ତିନିଜଣ ଯାକ ସେହି ଗାଡି ଚାରିପଟେ ଘେରି ପକାନ୍ତି | ଏପରି ଦୃଶ୍ୟ ଆପଣ ହୁଏତ ପୂର୍ବରୁ କେବେ ଦେଖିନଥିବେ |

ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୨୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକଥର ଦେଖାଗଲାଣି | ଭିଡିଓରେ ଲୋକମାନେ ଲଗାତାର କମେଣ୍ଟସ କରୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏମାନଙ୍କ ଚାଲିବାର ଷ୍ଟାଇଲ ଦେଖନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ଭୟଙ୍କର |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.