ବାଃ ରେ ନାରୀ ଶକ୍ତି : ରାସ୍ତା ମଝିରେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଅ-ଭାଦ୍ରା-ମୀ କରିବା ପଡିଲା ମ-ହ-ଙ୍ଗା,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅ-ଭାଦ୍ରା-ମୀ କିମ୍ବା ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଅନେକ ଘ-ଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ | ଲୋକମାନେ ହିଁ ଘ-ଟ-ଣାର ବହୁତ ନି-ନ୍ଦା ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି | ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଘ-ଟଣା ଘ-ଟିଥାଏ | ଏପରି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଏହା ସହିତ ଜ-ଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ କଥା ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କହିବେ, ବାଃ ରେ ନାରୀ ଶକ୍ତି | କାରଣ ଏହି ଭିଡିଓରେ ମହିଳା ଦୁ-ଷ୍ଟମା-ନଙ୍କୁ ଏପରି ସଖ୍ୟ ଦେଲେ ଯେ ସେମାନେ ସାରାଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଭୁଲିପାରିବେ ନାହିଁ

Google

ଆଜିକାଲି ଆମେ ଶୁଣିବାକୁ ପାଉଛନ୍ତି ଯେ ରାସ୍ତା ମଝିରେ କିଛି ଲୋକ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଅ-ଭାଦ୍ରା-ମୀ କଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଇ-ଜ୍ଜତ ଲୁ-ଟିନେ-ଲେ | ଏହି ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି କିଛି ହେଲା | କିନ୍ତୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅସ-ଦାଚ-ରଣ କରିବା କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ମ-ହ-ଙ୍ଗା ପଡିଗଲା | ଯେପରିକି ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ମହିଳା ସାଇକେଲ ଚଳାଇ କୁଆଡେ ଯାଉଛନ୍ତି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ କିଛି କାରଯାତ୍ରୀ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କଲେ | ମହିଳା ରା-ଗିଯା-ନ୍ତି ଏବଂ ତାପରେ ଏପରି ତା-ଣ୍ଡ-ବ କରନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ ଦେଖି ରହିଯାନ୍ତି | ମହିଳାଜଣକ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ବି-ଧା ଗୋ-ଇଠା ବର୍ଷା କରିଦେଲେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ମହିଳାଙ୍କୁ ଅସ-ଦାଚ-ରଣ କରିବା ପଡିଲା ମ-ହଙ୍ଗା :-

ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବୁଝି ପାରିଥିବେ ଯେ ମା-ମ-ଲାଟି ପ୍ରକୃତରେ କଣ ? ଯିଏ ବି ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲା ସେ ଆ-ଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲା | ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇଣ୍ଡିଆନ ପୋ-ଲି-ସ ସର୍ଭିସର ଅଧିକାରୀ ରୁପିନ ଶର୍ମା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଯେତେବେଳେ ଭୁଲ ସହିତ ପ-ଙ୍ଗା ନେବ ସେତେବେଳେ …’ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧୩ ଶହରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଲେଣି | ସେହିପରି ଏହି ଭିଡିଓରେ ୟୁଜରମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରି କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କିପରି ଲାଗିଲା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ମତାମତ କଣ ରହିଛି କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଜଣାନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *