ନବ ବିବାହିତା ସ୍ତ୍ରୀ ଧରିଲା ସ୍ୱାମୀର ଦୁଇ ହାତ, ପ୍ରେମିକ କୁରାଢ଼ୀରେ କଲା ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ହ-ତ୍ୟା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ଏମପିର ବିଦୀଶା ଜିଲ୍ଲାରେ ହୋଇଥିବା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣାର ଖୁଲାସା ନିଜେ ବିଦୀଶା ପୋ-ଲି-ସ ଅଧୀକ୍ଷକ ନିଜେ ଲ-ଟେ-ରୀ ଯାଇ କରିଛନ୍ତି | ସ୍ତ୍ରୀ କୃଷ୍ଣ ବାଇ ହିଁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ହ-ତ୍ୟା-କା-ରୀ ବାହାରିଲେ, ଯିଏ କି ନିଜ ପ୍ରେମିକ ଶୁଭମଙ୍କ ସହ ମିଶି ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ୱାମୀ ହାତ ଧରିଲା ଏବଂ ପ୍ରେମିକ କୁରାଢ଼ୀରେ ମାରି ହ-ତ୍ୟା କରିଦେଲା |

ବିଦୀଶା ପୋ-ଲି-ସ ଅଧୀକ୍ଷକ ବିନାୟକ ଭର୍ମାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ବିଦୀଶାର ତହସିଲ ଲଟେରୀର ଗାଁ ମଲିଆ ଖେଡିରେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଯେତେବେଳେ ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି ଏକାଠି ଶୋଇଥିଲେ, ସେହି ସମୟରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ହ-ତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇଥିବାର କୁହାଗଲା, କିନ୍ତୁ ପୋ-ଲି-ସ ପ୍ରଥମ ଦିନରୁ ହିଁ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ସନ୍ଦେହଜନକ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋ-ଲି-ସ ଖୁଲାସା କରିଦେଲା |

ବାସ୍ତବରେ, ଦିନେ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଶାଶୂଘର ଆସିଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜର ୪ବର୍ଷର ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗ କାରଣରୁ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ମିଶି ନିଜ ସ୍ୱାମୀକୁ ହିଁ ହ-ତ୍ୟା କରି ଦେଇଥିଲା | ପୋ-ଲି-ସ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିନେଇଛି |

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ପ୍ରେମିକା ନିଜ ପ୍ରେମିକକୁ ଫୋନ କରି ଡାକିଥିଲା ଏବଂ କହିଥିଲା ଯେ ତୁମେ ଆସ, ମା-ରି-ଦି-ଅ ସୋନୁକୁ … ଶୁଭମ ନିଜ ବାଇକରେ ୧୨ ଶହ ଟଙ୍କାର ପେଟ୍ରୋଲ ପଳାଇ କୁରାଢ଼ୀ ବାନ୍ଧି ହ-ତ୍ୟା କରିବାପାଇଁ ଗାଁ ଆସିଥିଲା |

ପ୍ରେମିକ ଗୁଗୁଲରେ ସର୍ଚ୍ଚ କରି ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଏବଂ ଘର ବାହାରେ ତାର ପ୍ରେମିକା ତାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲା | ଏହାପରେ ଦୁହେଁ ମିଶି ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ଘଟାଇଥିଲେ |

ବିବାହର ଏକ ଦିନ ପରେ ନବ ବିବାହିତା ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ହ-ତ୍ୟା କରିଦେଲା | ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ୱାମୀର ଦୁଇ ହାତ ଧରିଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରେମିକ କୁରାଢ଼ୀ ଦ୍ୱାରା ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରି ବହୁତ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ହ-ତ୍ୟା କରିଦେଲା | ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ପରଠାରୁ ହିଁ ଗାଁରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି |

ବିଦୀଶା ଏସପି ବିନୟ ଭର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜୁଲାଇ ୬ ତାରିଖ ସକାଳେ ଥାନା ଆନନ୍ଦପୁରରେ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା ଯେ ୨୨ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ସୋନୁଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା ହୋଇଛି | ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏଠାକୁ ଆସି ବି-ବା-ଦ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଆମେ ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ କଲ ଡିଟେଲ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୂଚନା ଆଧାରରେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କୃଷ୍ଣବାଇଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ କରି କାମ କରୁଥିଲୁ |

ଏସପି ଆଗକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଜଣାଶୁଣା ପରିଚୟ ଗତ ୪ ବର୍ଷ ଧରି ଅବଦୁଲ୍ଲାଗଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ରାଇସେନର ଶୁଭମଙ୍କ ସହ ଥିଲା ଏବଂ ସେ ସୋନୁଙ୍କ ସହ ବିବାହକୁ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ | ଜୁଲାଇ ୫ ଏବଂ ୬ ର ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀ ରାତିରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ମିଶି ସୋନୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ସୋନୁ କେଶଭଙ୍କ ଉପରେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଅସ୍ତ୍ରରେ ଗଭୀର କ୍ଷତ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ର ଖୁଲାସରେ SDOP ଲଟେରୀ ଏବଂ କିଛି ସମର୍ଥନ SDOP ଅବଦୁଲ୍ଲାଗଞ୍ଜ ଠାରୁ ଆମକୁ ମିଳିଛି | ଆମେ ଉଭୟ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ମୃ-ତ-କ-ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କ୍ରିଷ୍ଣା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ଶୁଭମଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିନେଇଛୁ ଏବଂ ଘ-ଟ-ଣା-ରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିବା କୁରାଢ଼ୀକୁ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିନେଇଛୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *