ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ଟୋଲ ପ୍ଲାଜାରେ ଅଜବ ଦୃଶ୍ୟ, ଭିଡିଓ ଦେଖି ରୋକିପାରିବେ ନାହିଁ ହସ, ଲୋକଙ୍କୁ ମନେ ପଡିଗଲା ‘ସ୍କୁଲ’ର ଦିନ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦୁନିଆରେ ଯଦି ଆପଣ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କେତେବେଳେ କଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ତାହା ଆପଣ ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ବେଳେବେଳେ ଜିନିଷ ହସେଇବା ଭଳି ହୋଇଥିବାବେଳେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ହୋଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେଉଁ ଭିଡ଼ିଓ ବାହାରକୁ ଆସିଛି, ତାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ହସ ମଧ୍ୟ ଆସିବ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ‘ସ୍କୁଲ’ର ଦିନଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ମନେ ପଡୁଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଏକ ଟୋଲ ପ୍ଲାଜାର ଅଟେ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକ ଏକ ମାଲବାହୀ ଗାଡିରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଟୋଲ ପ୍ଲାଜାରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କ’ଣ ଘଟୁଛି ତାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ହସିବେ। ସୂଚନା ମୁତାବିକ, ଏହି ଭିଡିଓ ତେଲେଙ୍ଗାନାର ସାଇବରାବାଦରୁ ଆସିଛି। ସାଇବରାବାଦ ପୋଲିସ ନିଜେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟୁଇଟ କରିଛି। ଭିଡିଓ ସହିତ ଏହା ଲେଖାଯାଇଛିଯେ, ‘ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ଏକ ମାଲ ପରିବହନରେ ପରିବହନ କରିବା ବିପଦଜନକ ଅଟେ।’ ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ…

ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ହସିବେ:-

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେଯେ, ଟୋଲ ପ୍ଲାଜାର ବେରିୟର ଉପରେ ଏକ ଟ୍ରକ ଠିଆ ହୋଇଛି। ଏହାର ଡ୍ରାଇଭର ଟ୍ୟାକ୍ସ ଦେବା ମାତ୍ରେ ବେରିୟର ଖୋଲିଯାଏ ଏବଂ ସେ ବାହାରିଯାଏ। ତାଙ୍କ ପଛରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ପିକଅପ ଗାଡିର ଡ୍ରାଇଭର ଟିକସ ନ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଗାଡିକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ, ସେଥିରେ ଯାଉଁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯାହା ଘଟେ ତାହା ବୋଧେ ହୁଏ ସେ କେବେ ଭୁଲି ପାରିବେ ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାୟ ୪୦ ହଜାର ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ, ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ହଜାର ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଠାରେ, ଛଅ ଶହରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓଟି କିପରି ଲାଗିଲା ତାହା କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ନିହାତି ଜଣାନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *