ସଡକରେ ଯାଉଥିଲା କାର, ସେତିକିବେଳେ ଆହତ ଅଜଗର କଲା ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ, ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ

ଯେଉଁ ଗତିରେ ଜଙ୍ଗଲକୁ କାଟି ମାନବ ଘର ବନାଉଛି, ପଶୁମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଘରୁ ବାହାରି ଯିବାକୁ ପଡୁଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଅନେକ ଥର ସେମାନେ ମାନବବସ୍ତି ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି। ତେବେ, ସାପର ନାମ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ମନରେ ଭୟ ଆସିଯାଏ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯଦି ସାପ କାହାର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ, ତେବେ ସେତେବେଳେ କେବଳ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହିଁ ଦେଖାଯାଏ। ନିକଟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଅଜଗରର ଏକ ଭୟଙ୍କର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଅଜଗର ରାସ୍ତାରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିବା କାର ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରୁଛି। ଏହାପରେ ଯାହା ଘଟେ ତାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେଯେ, ଜଙ୍ଗଲ ମଝି ରାସ୍ତାରେ ଏକ ଆହତ ଅଜଗର ବସିଛି ଏବଂ ସେଠାରୁ ଯାଉଥିବା ସମସ୍ତ ଗାଡି ଉପରେ ସେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ ମଧ୍ୟ କରୁଛି। ତା’ପରେ ସେ ଏକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଯାଉଥିବା କାରଟି ଉପରେ ଡିଆଁ ମାରି କାର ଉପରେ ଚଢିଯାଏ। ଅଜଗରକୁ ଦେଖି ଡ୍ରାଇଭର କାରକୁ ଅଟକାଦିଏ, କିନ୍ତୁ ଅଜଗର କାର ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ। ଯଦିଓ ଡ୍ରାଇଭର କାରର ଝରକା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅଜଗର କାର ଭିତରକୁ ଆସିପାରିନଥିଲା ଏବଂ ଏହା ବୋନେଟରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲା। ​

ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ସାପ ଧରାଳିଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ, ଯେଉଁମାନେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି କାରର ବୋନେଟ ଖୋଲି ଅଜଗରକୁ ଧରନ୍ତି। ତା’ପରେ ସାପକୁ ନେଇ ଏକ ବୁଦାରେ ଛାଡ଼ି ଦିଆଯାଏ। ଏହି ଭିଡିଓଟି ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲ Latest Sightings ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାକୁ ୩୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ ପରସ୍ପର ସହିତ ସେୟାର କରୁନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚୟ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *