ଷ୍ଟାଇଲ ଦେଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା ଏହି ପିଲା, ମୁହଁ ମାଡି ଡ୍ରେନ ପାଣିରେ ପଡିଲା, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଅନେକଥର କିଛି ଲୋକ ନିଜର ଚାଲାକି ଦେଖାଇବା ଚକ୍କରରେ ନିଜେ ଫସିଯାନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ତାକୁ ନେଇ ବହୁତ ଥଟ୍ଟା ଏବଂ ଉପହାସ କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ନିଜେ ଅପମାନିତର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିଯାଏ | ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଜୋରରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ଲାଗିବ ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ଏହି ପିଲା ଏପରି କାହିଁକି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା |

ଡ୍ରେନରେ ମୁହଁ ମାଡି ପଡିଲା :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଗୋଟିଏ ପିଲା ନିଜର ଷ୍ଟାଇଲ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ସେ ନିଜ ଶରୀରକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲାନାହିଁ ଏବଂ ମୁହଁ ମାଡି ଡ୍ରେନ ପାଣିରେ ପଡିଗଲା | ବାସ୍ତବରେ, ପିଲାଟିର ହାବଭାବରୁ ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ ଖାଇଥିଲା | ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ନିଜ ଶରୀରକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲାନାହିଁ ଏବଂ ଡ୍ରେନ ପାଣିରେ ପଡିଗଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by kunwarSa_Official (@tarunsa_official07)

ଲୋକମାନେ ହସି ହସି ଗଡିଗଲେ :-

ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ତରୁଣସା ଅଫିସିଆଲ ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ହସୁଥିବା ଇମୋଜୀ ଖାଲି ଆସୁଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଲାଇକ କରାଗଲାଣି | ଶହ ଶହ ଏବଂ ହଜାର ହଜାର ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲାଇକ ଏବଂ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଲୋକମାନେ ଖୁବ ମଜାଳିଆ ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *