ଝିଅମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜବରଦସ୍ତ ଫା-ଇ-ଟ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରଲ ଭିଡିଓ

ଆଜିକାଲି ସମସ୍ତେ କହୁଛନ୍ତି ଝିଅମାନେ ମଧ୍ୟ କାହାଠାରୁ କମ ନୁହନ୍ତି | ତେବେ କାହିଁକି କମ ହେବେ ? କାରଣ ସେମାନେ କୌଣସି ଜିନିଷରେ ପଛରେ ନାହାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ, କିଛି ମାମଲାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ଏହା କହୁଥିବାର ଶୁଣାଯାଇପାରେ ଯେ ଏସବୁ କାମ ଝିଅମାନଙ୍କର ନୁହେଁ | ଯଦି କୌଣସି ଝିଅ ଝଗଡା କିମ୍ବା କାହା ସହିତ ଲ-ଢେ-ଇ କରେ, ସେତେବେଳେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଏ କଥା କୁହାଯାଇଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଭ୍ରମ ଦୁରେଇ ଯିବ |

ବାସ୍ତବରେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଝିଅମାନେ ଜବରଦସ୍ତ ଫାଇଟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଫା-ଇ-ଟ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ଯେ ଲୋକମାନେ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଉଛନ୍ତି | ଖୁବ ବିଧା-ଗୋଇଠା ମ-ରା-ମ-ରି ହେଉଛନ୍ତି | ଯେପରିକି ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଝିଅମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଚାଲିଛି | ତାପରେ ଅଚାନକ ହାତ ଗୋଡ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା କରିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି | ଜଣେ ଝିଅ ତ ଏପରି ଭାବେ ବିଧା-ଗୋଇଠା ମା-ରୁ-ଛି ଯେମିତି ସେ ମାର୍ଶାଲ ଆର୍ଟରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ହୋଇଥିବ | କିଛି ସମୟ ଧରି ଏହି ଜବରଦସ୍ତ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଏହି ଫାଇଟ ଲଗାତାର ଚାଲେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sa Tu SaiNi (@satu_saini90)

ଝିଅମାନଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଫା-ଇ-ଟ :-

ଯିଏ ବି ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲା ସେ ଗୋଟେ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଡରିଗଲା | ଲୋକମାନେ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ଏହି ଝିଅମାନେ ପରସ୍ପର ସହିତ ଏମିତି କାହିଁକି ଲଢେଇ କରୁଛନ୍ତି | ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ satu-saini90 ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଲାଗୁଛି ତ ଆଉ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଛି | ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କିପରି ଲାଗିଲା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଜଣାନ୍ତୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *