ସୁନା ଚେନ ଚୋ-ରି କରି ପଳାଉଥିଲା ବ୍ୟକ୍ତି, ତା ପରେ ହେଲା ଏମିତି କିଛି,ଆଉ ଆସିଗଲା ପୋ-ଲି-ସ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦେଶ-ବିଦେଶରେ ସବୁ ଜାଗାରେ ଚୋ-ରି ଘଟଣା ବହୁତ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଗଲାଣି | ଚୋ-ର-ମା-ନେ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଲୁ-ଟି-ଥା-ନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅନେକଥର ମଣିଷ ନିଜକୁ ଏତେ ଚାଲାକ ଭାବେ ଯେ ସେ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ହାଲକାରେ ନେଇଯାଏ | ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଓଭର ସ୍ମାର୍ଟ ଚୋରକୁ ଚୋରି କରିଥିବା ଜିନିଷ ତୁରନ୍ତ ଫେରାଇବାକୁ ପଡିଲା |

ଜୁଏଲାରୀ ଷ୍ଟୋର ଚୋରମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଅଟେ | ଚୋରି ଘଟଣାକୁ ରୋକିବାପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧିକାଂଶ ଦୋକାନଗୁଡିକରେ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା କିମ୍ବା ହାଇ ଟେକ ସୁରକ୍ଷା ଉପକରଣ ଲଗାଯାଇଛି | ଏପରି ଏକ ମଜାଳିଆ ଘଟଣା ସିସିଟିଭିରେ କ-ଏ-ଦ ହୋଇଗଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୁଏଲାରୀ ସପରୁ ସୁନା ଚେନ ଚୋ-ରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା, କିନ୍ତୁ ଅସଫଳ ହୋଇଗଲା | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୁଏଲାରୀ ସପରୁ ସୁନା ଚେନ ଚୋ-ରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି | କିନ୍ତୁ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଏମିତି କିଛି ହୁଏ ଯେ ତାକୁ ସେହି ଚେନ ନିଜେ ଯାଇ ଦୋକାନୀକୁ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିଯାଏ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ବୁଝିହୁଏ ଯେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନିଜକୁ ନିଜେ ବୁଦ୍ଧିମାନ କିମ୍ବା ଚାଲାକ ଭାବିବା ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଅଣ୍ଡରଏସ୍ଟିମେଟ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଷ୍ଟୋରରେ କଷ୍ଟମର ଭିତରେ ପଶିବାପରେ ହିଁ କବାଟ ଅଟୋମେଟିକଲି ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଏ | ଏହାପରେ କଷ୍ଟମର ନିଜେ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରେ ନାହିଁ | ସେହି ଚୋରା ସୁନା ଚେନ ପିନ୍ଧି ଯେତେବେଳେ ବାହାରକୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରେ, ସେତେବେଳେ ସେ ବୁଝିପାରେ ଯେ କବାଟ ତ ବନ୍ଦ ଅଛି | ଚୋ-ର ଯେତେବେଳେ ନିଜ ଭୁଲ ବୁଝିପାରେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଚେନ ତ ଫେରାଇଦେଲା କିନ୍ତୁ ନିଜକୁ ପୋ-ଲି-ସ-ଠା-ରୁ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିଲାନାହିଁ | ଚୋରି ଫେଲ ହୋଇଥିବାର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହାକୁ ପରସ୍ପରକୁ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ଦେଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *